İŞTE, IRGATOĞLU BAŞKANLIĞINDAKİ MHP’NİN YENİ İL YÖNETİM KURULU

İŞTE, IRGATOĞLU BAŞKANLIĞINDAKİ MHP’NİN YENİ İL YÖNETİM KURULU

Milliyetçi Hareket Partisi kongre sonrası ilk İl Yönetim Kurulu Toplantısı’nı İl Başkanı Tekin Irgatoğlu başkanlığında yaptı.
Geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongrenin ardından MHP Yozgat İl Başkanlığına seçilen Tekin Irgatoğlu, Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya gelerek görev dağılımı yapıldı.MHP Yozgat İl Başkanlığı’nda görev dağılımının oy birliğiyle kabul edildikten sonra İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
“KAYGIMIZ DEVLET VE MİLLET”
Yapılan ilk Yönetim Kurulu toplantısı sonrası görev alan yeni yol arkadaşlarına başarılar dileyen Irgatoğlu," Bu davaya gönül vermiş olanların hiçbir zaman siyasi ikbal ya da istikbal kaygısı olmadı. Dün olduğu gibi bugün ve bundan sonra da kaygımız millet ve devlet olmaya devam edecek” diye konuştu.
‘MİLLİYETÇİ SEVDAMIZDAN ASLA VAZGEÇMEDİK’
Irgatoğlu," Bizler Milliyetçi Hareket Partisinin birer neferi olarak hiçbir zaman makam ve koltuk sevdası için siyaset yapmadık. Görev ve hizmet aşkı ile atıldığımız bu siyasette koltuk ve makam süreleri gelip geçicidir. Bizler de Allah’ın izniyle bu bilinç ve şuurla şehrimize ve insanımıza layık olabilmek için elimizden geleni yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz. Merhum Başbuğumuzun emanetini Genel Başkanımız Devlet Bahçeli sırtlamış, yüksek veballi bu davayı bir adım olsun ileriye taşımak için gece gündüz çalışıyor. Bizlere düşen görev de liderin arkasında asıl olduğu üzere durmak ve gece gündüz çalışmaktır. ” ifadelerini kullandı.
BOZKURTLAR SAHAYA İNİYOR
Bundan sonra saha çalışmalarını daha da arttıracaklarını belirten Irgatoğlu,” Bundan önce ki dönemde gelen başkanlarımız gerekeni fazlasıyla yapmışlardır. Yapmış oldukları hizmetlerden dolayı hepsine tekrardan teşekkür ederim. Bizlerde geldiğimiz bu görevde elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret göstereceğiz. Bizler bu sevdaya gönül vererek geldik. Yönetim kurulumuzu oluşturduk. Yeni oluşturulan yönetim kurulumuz ile durmadan çalışacağız her zaman sahada olacağız. Partilimiz olsun ya da olmasın bizlerden yardım isteyen herkesin yardımına koşacağız. Şimdi çalışma zamanı. Gönüllerinizdeki vatan sevgisine, kalplerinizdeki millet aşkına, gözlerinizdeki mücadele azmine şahit olmaktan gurur duyduğum dava arkadaşlarıma bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum istiklal için birlik, istikbal için dirlik, kazanan Yozgat olacak " diye konuştu.
“ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞACAĞIZ”
Irgatoğlu, “Bizler yerinden değil, yerinde siyaset yaparak vatandaşlarımızla, hemşerimizle hemhal olacağız. Esnafımızın, muhtarımızın, işçimizin, çiftçimizin dertlerini dinleyeceğiz. Çözüm arayışında tüm kadrolarımızla birlikte sonuç odaklı çalışacağız. Siyaset değişmiştir, zaman daralmıştır, ülkemizin içinden geçtiği süreç hassastır. Bu bilinçle samimiyetle siyaset kurumu içerisinde gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.
“GÖREVLENDİRMELER YAPILDI”
 
Yeni divanın oluştuğunu ve görevlendirmelerin yapıldığını belirten Irgatoğlu; “Bu görevlendirmeleri makamın ve sorumluluğun gereklerini göz önünde bulundurarak yaptık. Deneyim ve alanında uzmanlık çıkış noktamız oldu. Yeni oluşan İl Divanına başarılar diliyorum. Bilsinler ki zor ve kutlu bir görev onları bekliyor. Herkes görev tanımlaması doğrultusunda ilgili diğer birimler ile uyumlu çalışacaktır. Bir saatin çarkları gibi olacaklar. Parti disiplinine uygun, parti politika ve görüşleri doğrultusunda ülke ve millete hayırlı hizmetleri Yaradan bizlere nasip etsin.”diyerek açıklamalarını tamamladı.
23/10/2020 20:08
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ