Ali DEMİRDAĞ

TAHLİL

yozgatgazetesi@yahoo.com

EHL-İ TAHRİPLE, EHL-İ TAMİRİ KARIŞTIRMAMAK

15 Temmuz 2016 gecesi bu millete ve bu ülkeye karşı yapılabilecek en büyük ihanetin hak ettiği cezaya çarptırılmasında dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili olarak; Bediüzzaman’ın talebeleri tarafından hazırlanan beyanatı ilgililerin dikkatine arz ediyorum:

“Fetö Örgütü”nün tahrip, ihanet, hıyanet ve zalimane icraatlarını durdurmak amacıyla Bakanlar Kurulu tarafından darbeci vakıfların kapatılmasıyla ilgili bir karar verilmiş ve bir liste hazırlanmıştır.Bizler, bu listelerin tamamen ve bizzat Fetö Örgütü’nün fiilî icraat ve ifsâdâtını ortadan kaldırmaya matuf olduğunun şuur ve bilinci içindeyiz.

Bu hazırlanan listelerin içinde müspet, devlet ve hükûmetin yanında olan birkaç vakıf ve bazı şahısların da bulunduğunu müşahade ettik. Sehven olduğuna inandığımız bu işlemin inşaallah en kısa zamanda düzeltileceğini, sap ile samanın birbirinden ayrılacağının ümit ve kanaatı içindeyiz. Nitekim başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız, bu konuda teyakkuz içindedirler.

Bunu fırsat bilen Fetocular: “İşte bakın! Bizden sonra sıra size de gelecek dememiş miydik?!” Şeklinde propaganda yapmaktadırlar. Bu propagandalara asla ve asla itibar edilmemelidir.

Bizim hizmetimiz; iman hizmetidir, müspet harekettir. Bunun gereği olarak devletimizin ve hükûmetimizin yanındayız. Hükûmetimizin bu dik duruşunu, bütün ruh-u canımızla takdir ve tahsin ediyoruz. O Feto mensupları bilsin ki; emniyet ve asayişin yanındayız.

Hatta öyle ki, bilfarz bizim bütün vakıflarımız kapatılmış olsa bile; bizler bu müspet iman hizmetine devam edeceğiz. Devletimizi yıkmak, tesanüdümüzü bozmak isteyenlere karşı milli birlik ve beraberliğimizi asla bozmayacak; bu vatan, millet, devlet ve bayrak düşmanlarına karşı saflarımızı gevşetmeyip dik duruşumuzu devam ettireceğiz.

Rabb-i Kerim, Devletimizi, Hükûmetimizi ve Milletimizi muhafaza etsin. O zalim vatan ve devlet düşmanlarını da kahr-u perişan etsin. Amin!

30.07.2016
OKUR YORUMLARI
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ