SPOR TESİSLERİNDEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİ DE YARARLANACAK

SPOR TESİSLERİNDEN AMATÖR SPOR KULÜPLERİ DE YARARLANACAK

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Mustafa Hakan Bektaş ve Yozgat Futbol İl Temsilcisi Alparslan Demir, Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar’ı ziyaret etti.Rektör Yaşar, “ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada “Yozgatta her zaman amatör kulüplerimizin yanında olacağız “dedi.

Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, ilimizin önemli sivil toplum örgütlerinden birisi olan Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonuna bağlı spor kulüplerinin gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak durması ve herkesin spor yapmasında büyük bir etkisinin olduğunu söyledi. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirten Rektör Prof. Dr. Evren Yaşar, şunları dile getirdi :

"Spor yapanlar toplumla barışık oluyor, arkadaşlarıyla paylaşmasını öğreniyor; etrafa saygılı olmasını, kötü alışkanlardan uzak kalmasını öğreniyor. Bizler de Üniversite yönetimi olarak hem üniversite hem de Yozgat gençliğinin sporda buluşması adına yanlarındayız. Üniversitemizdeki spor tesislerine ilişkin Yozgat Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği çalışmalarımız devam ediyor. Bu minvalde tesislerin kullanımı konusunda bir protokol yapacağız. Nazik ziyaretleri için Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Hakan Bektaş ve Yozgat Futbol İl Temsilcisi Alparslan Demir’e teşekkür ediyorum. Her zaman amatör spor kulüplerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bütün spor kulüplerimiz ve sporcularımıza başarılar diliyorum."

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Hakan Bektaş da, “Üniversitemiz futbol sahasını ve spor tesislerini, Yozgat sporunun hizmetine açtığı ve her zaman amatör spor kulüplerinin yanında olma sözü veren Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar’a tüm kulüplerimiz ve sporcularımıza adına teşekkür ediyorum” dedi.

17/11/2023 23:23
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ