TARAFTARLARDAN POLAT ÖZKAN’A YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖDÜLÜ

TARAFTARLARDAN POLAT ÖZKAN’A YILIN TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖDÜLÜ

Yozgatspor 1959 FK’ Teknik direktörü Polat Özkan , sosyal medya mecrasında düzenlenen ve  yüzlerce teknik direktörü kapsayan  ankette yılın Teknik  Direktör seçildi.Yozgatlı Teknik Direktör Polat Özkana gösterilen bu yoğun teveccüh Yozgat futbol kamuoyunda sevinçle karşılandı. Anket sonucunu öğrendikten sonra sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Polat Özkan  oylamada yılın hocası seçilmesinden dolayı büyük gurur duyduğunu ifade etti.

Polat Özkan sosyal medya hesabından bu konuda duygularını şöyle dile getirdi :

 “ Yıllardır sabırla bu günleri bekledim, şahsıma ne zaman taraftar teveccüh etse ben hep başarı İçin varım dedim ve gün geldi bana inanan büyük bir taraftar ordusunun yüzünü güldürdüğüme inanıyorum.

Tüm bölgesel amatör liglerin 270 tane hocası içinde yılın hocası ben seçildim. Ben kimim. Bu şehrin evladı, sizlerin arkadaşı Anadolu çocuğuyum… İstanbul Ankara İzmir gibi büyük illerin lobilerini yenip büyük bir oy farkı İle yılın hocası seçilmenin gururunu yaşıyorum… şahsıma daima destek olan sevenlerime, büyük taraftarımıza sonsuz teşekkür ederim, bu sezon büyük bir şampiyonluk İçin daha büyük heyecan inanç azim ile yeni sezonda görüşürüz”

10/05/2022 21:53
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ