ŞÖHRET: YOZGATSPORUN BUGÜNKÜ DURUMU KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL

ŞÖHRET: YOZGATSPORUN BUGÜNKÜ DURUMU KİMSENİN UMRUNDA DEĞİL

Yozgatspor 1959 Futbol Kulübünün eski futbolcularından,yöneticilerinden ve başkan adaylarından  iş adamı Hakan Hamza Şöhret,dün Yozgatspor tesislerinde yapılan olağanüstü kongreyi  sosyal medya hesabında değerlendirip bazı önemli açıklamalarda bulundu.Şöhret ,açıklamasında gerekçelerini açıkladıktan sonra hakkını helal etmeden Yozgatspor üyeliğinden istifa ettiğini duyururken “Yozgatsporun bugünkü durumu kimsenin umurunda değil” dedi

Hakan Hamza Şöhret Yozgatsporun olağanüstü kongresine ilişkin açıklamasında Yozgatspor yönetimini eleştirerek aynen şunları söyledi  :

“Bugün üyesi olduğum şahsileştirilmiş Yozgat Spor kongresinin 2. turunda Yozgat Belediyesine ait olan tesislerindeki kongresine katıldım. 20-25 kişinin hazır bulunduğu Yozgat Spor bayrağının bile olmadığı kongrede zaten her şey planlanmıştı. İşgal devam edecekti. şahsım olarak söz hakkı alıp Yozgat Sporun 117 kişiden, hatta orada bulan 20-25 kişiden ibaret olmadığını dile getirdim.Yozgatlının Yozgat Sporu sahiplenemediğini yönetimin değişmesi ve şehre takımın empoze edilmesi gerektiğini ilettim.

Ben dahil herkesin istifa etmesi gerektiğini devlet büyüklerimizle, halkımızla, arma sevdalılarıyla beraber yeni bir sayfayla şehrimizin dışa açılan en önemli kollarının başında olan Yozgat’ımızın takımını oluşturma teklifim kabul görmemiştir.

Bir kez daha gördüm ki;Yozgatsporun bugünkü durumu  kimsenin umurunda  değil.. Yozgatsporun geleceği de değil. şahsi menfaatlere esir düşmüş koca bir memleket kandırılmaya aldatılmaya kullanılmaya mahkum bırakılmış. Ben orda hazır bulunan üyelerin huzurunda söylediğim gibi bu vebalin günahın üyesi olamayacağım adaletsizliğin olduğu yerde benim olmam mümkün değildir. Bugün itibariyle bu işgale müdahale etmeyene de, işgale ortak olana da, işgal edene de Yozgat’ lı olarak hakkımı helal etmiyorum. vebali günahı üzerlerine olsun diyorum ve üyelikten istifa ediyorum. tüm kamuoyuna ve Yozgat Spor taraftarlarına saygı ve selamlarımı sunuyorum….

Bu süreçte bizimle beraber olan ve manevi desteklerini bize devamlı hissettiren koca yürekli, memleket sevdalısı herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Bu bir veda değil sabırdır elbet bir gün Allah’ın adaletine inanmamaktan vazgeçmeyeceğiz.!”

07/09/2021 19:23
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ