HALI SAHA FUTBOL FEDERASYONUNUN İL TEMSİLCİSİ BÖLÜKBAŞI OLDU

HALI SAHA FUTBOL FEDERASYONUNUN İL TEMSİLCİSİ BÖLÜKBAŞI OLDU

Merkezi Ankara’ da kurulu ve faaliyet gösteren Halı Saha Futbol Federasyonu’nun Yozgat İl temsilciliği görevine Ertuğrul Bölükbaşı getirildi.

Temsilci olarak  yetkilendirildiğine dair genel merkezin yetki yazısını İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Hakkı Yurtlu’ya teslim eden Ertuğrul Bölükbaşı, amaçlarının,  HFF’ nin tüzüğünde belirtilen amaç ve çalışma biçimleri kapsamında; halı saha futbol işletmesi sahipleri ve işletmeciler arasında mesleki dayanışma, birlik ve beraberliğin tesisi yanı sıra, hizmetlerin etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesinin sağlanması olduğunu ifade etti.

Covid-19 konusunda da gerekli çalışmalar kapsamında “Kontrollü Sosyal Spor“ döneminin başlayacağını vurgulayan HFF Yozgat il temsilcisi Bölükbaşı “Pandemi sürecinde her şey eskisinden farklı olacak, biz halı saha futbol sporu ve sporcuları için en güzelini ve en sağlıklısını yapmaya çalışacağız diyerek, halı saha futbolseverlere hizmetlerin kaliteli şekilde sürdürüleceğini vurguladı.

Yozgat il genelinde yaklaşık 20 adet halı sahanın hizmet verdiğini de vurgulayan Bölükbaşı, spor hizmetlerine yönelik mesleki alanındaki görevinin layıkıyla yaparak, Yozgat’ı federasyon çatısında ne güzel şekilde temsil edeceğinin işaretlerini verdi.

İl Müdürü Yurtlu da, Bölükbaşı’nın Yozgat’ta hala saha alanında  verdiği hizmetlere vurgu yaparak, isabetli olan bu temsilcilik yetkisini en iyi şekilde yerine getireceğinden emin olduğunu ifade ederek, Bölükbaşı’ ya başarılar diledi

26/06/2020 20:01
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ