BAŞKAN KÖSE ve AMATÖR SPOR KULÜP YÖNETİCİLERİ YEMEKTE BULUŞTU

BAŞKAN KÖSE ve AMATÖR SPOR KULÜP YÖNETİCİLERİ YEMEKTE BULUŞTU

Yozgat Amatör spor kulüpleri yöneticileri ,Belediye Başkanı Celal Köse’nin daveti üzerine yemekli toplantıda biraraya geldiler.Yozgattaki amatör spor kulüplerinin sorunlarının da konuşulduğu yemekli toplantıda Belediye Başkanı Celal Köse,  “Çocuklarımızı ve gençlerimizi spora teşvik etmek amacıyla, amatör kulüplerimize olan desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Belediye başkanı Celal Köse toplantıda yaptığı konuşmada Çocukları ve gençleri spor yapmaya teşvik etmek amacıyla Yozgat’ta her mahalleye halı saha kazandırdıklarını ve belediye imkanları dahilinde spora olan desteklerini sürdürdüklerini belirterek kısaca şunları söyledi :

“Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sayın Hakan Bektaş ve 2022-2023 sezonunda 1’nci Amatör Lig’de mücadele edecek olan merkez takımlarımızın başkanları ve yöneticileri ile bir araya gelerek istişarelerde bulunduk. Yüce Rabbim’in izniyle spora ve sporcuya verdiğimiz desteği sürdüreceğiz. Kulüplerimizin maddi ve manevi olarak yanındayız.”

ASKF Başkanı Hakan Bektaş ise Amatör kulüplerinin sorunlarına karşı gösterdiği ilgiden dolayı Belediye Başkanı Celal Köse’ye teşekkür etti.

22/09/2022 22:19
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ