AKDAĞMADENİNDE DOSTLUK MÜSABAKALARI  SERİSİ DEVAM EDİYOR

AKDAĞMADENİNDE DOSTLUK MÜSABAKALARI SERİSİ DEVAM EDİYOR

Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü, ‘Yozgat’ta dostluk gelişecek’ sloganıyla düzenlediği dostluk müsabakalarına devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Yozgat Merkez, Sarıkaya ve Boğazlıyan’da düzenlenen müsabakalara katılan Akdağmadeni temsilcisi bu hafta Yozgat Merkez takımlarından Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulunu konuk etti.

Gelecek Partisi Yozgat İl Başkanı ve Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı olan Ömer Aydoğmuş, kulüp olarak Yozgat gençliğini sporla buluşturma ve ilçeler arasında birlik ve beraberliği teşvik etme hedefleri doğrultusunda bu etkinlikleri sürdürdüklerini ifade etti. Yapılan son müsabakada, Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü’nün ev sahipliğinde ve Kulüp Antrenörü Hakan Altın ile Kulüp Koordinatörü İsmet Yaşar’ın gözetiminde, Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencileri Akdağmadeni ilçesinde ağırlanarak bir dostluk karşılaşması gerçekleştirildi. Başkan Aydoğmuş, bu dostluk müsabakaları serisinin Yozgat merkez, Akdağmadeni, Sarıkaya ve Boğazlıyan ilçelerinde sürdürüldüğünü ve bu hafta Yapıtur Yozgat Spor Futbol Okulu öğrencilerini Akdağmadeni’ne konuk ettiklerini söyledi. Müsabakanın dostça bir atmosferde gerçekleştiğini vurgulayan Aydoğmuş, organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen her iki takımın Antrenörlerine ve sporcu öğrencilere teşekkür etti.

Aydoğmuş, ‘’Yozgat’ta sporun yanı sıra kültür, eğitim ve sosyal faaliyetlerle gençleri bir araya getirme çabaları, Yozgat’ın birliğini ve beraberliğini daha da güçlendirecek gibi görünüyor’’ dedi.

18/09/2023 03:52
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ