YOZGAT ŞEHİR HASTANESİNDE YANIK HASTALARINA ‘YANIK’ODASI

YOZGAT ŞEHİR HASTANESİNDE YANIK HASTALARINA ‘YANIK’ODASI

Türkiye’nin ilk şehir hastanesi olma özelliğini taşıyan Yozgat ve bölgesine hitap eden Yozgat Şehir Hastanesinde yanık odası hizmet vermeye başladı.

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, “Vatandaşlara sağlık hizmetlerini eksiksiz olarak verebilme adına kendisini sürekli yenilemekte ve yeni hizmetler sunmak için çalışmalar yapmakta olan Yozgat Şehir Hastanesinde  Genel Cerrahi Kliniğinde “Yanık Odası” bölümünün hizmet vermeye başladığını söyledi.

Başhekim Kozan,“Sağlık tesisimize başvuran hastalara her türlü sağlık hizmetini vermeyi ve hasta memnuniyetini en yükseğe çıkarmayı hedeflemekteyiz. Hastanemizde Yanık Ünitesi Sertifikası bulunan Genel Cerrahi Uzmanımız Op. Dr. Emil Hüseyinoğlu’ nun sorumluluğunda hemen hemen tüm yanık hastalarının bakım ve tedavilerini yapabilecek düzeyde bilgi, birikim, tecrübe ve teknik imkana sahip bir ekiple çalışmaktayız; Sağlık Bakanlığımızın belirlediği yatış kriterleri çerçevesinde gerek yatarak gerekse ayaktan yanık hastalarının tüm pansuman, ameliyat ve bakımları hastanemizde yapılacaktır. Böylelikle hastalarımız başka yere gitmeye ihtiyaç duymayacaktır ” dedi.

29/07/2020 20:48
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ