MESAİ DIŞI POLİKLİNİK HİZMETLERİ HASTALARI RAHATLATIYOR

MESAİ DIŞI POLİKLİNİK HİZMETLERİ HASTALARI RAHATLATIYOR

Türkiye'nin İlk Şehir Hastanesi Yozgat Şehir Hastanesinde yoğun talebin olduğu polikliniklerde, haftada bir gün "Mesai Dışı Poliklinik" hizmeti devam ediyor.

Yozgat Şehir hastanesinde çarşamba günleri 17:00-19:00 saatleri arasında vatandaşlara Kulak Burun Boğaz, Göz, Kardiyoloji, Psikiyatri, Üroloji, Göğüs Hastalıkları ve Dahiliye Polikliniklerinde muayene hizmeti sunuluyor.

Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, muayene ihtiyacının yoğun olduğu polikliniklerde haftada bir gün “Mesai Dışı Poliklinik” hizmetinin sunulduğu ve ilerleyen günlerde poliklinik sayılarının da çoğaltılabileceğini ifade ederek “Özverili çalışmalarından dolayı hekimlerimize ve personellerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Mesai dışı poliklinik hizmetinin sunulmasından hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetinin de çok yüksek olduğunu vurgulayan Başhekim Kozan: "Tedavi almak isteyen hastalar, 182 ve Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden randevu ve hastaneye gelerek sıra alabilecekler. Bu hafta Göz ve KBB'de 3 hekimle, kardiyoloji, psikiyatri, üroloji, göğüs ve dahiliye polikliniklerinde bir hekimle hizmet verdik. Hizmet veren polikliniklerimizi çoğaltmayı hedefliyoruz. Amacımız, hastalarımızın özellikle hasta yoğunluğunun ve randevu sıkıntısının yaşandığı polikliniklere ulaşılabilirliği sağlamaktır." diye konuştu.

28/09/2023 04:49
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ