ŞEHİR HASTANESİNDE HASTALARA BAŞHEKİM KOZAN’DAN ÖZEL ZİYARETLER

ŞEHİR HASTANESİNDE HASTALARA BAŞHEKİM KOZAN’DAN ÖZEL ZİYARETLER

Yozgat Şehir Hastanesi servis ziyaretlerinde hasta ve personellerin talepleri dinleniyor.

Yozgat Şehir Hastanesinde “Hastalarımızla Her Daim Beraberiz” sloganıyla düzenlenen ziyarette Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan, Başhekim Yardımcısı Dr. Mete Selvi, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Elif Tinel ve sorumlu hemşireler katıldı.

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Kozan, her hafta bir servisi hastane yönetimi ile ziyaret edildiğini hatırlatarak “Olumlu dönüşler alıyoruz. Hastalarımızı ve hasta yakınlarımızla beraber personelimizle görüşerek sağlıkta hizmet çıtamızı daha da üst seviyelere çıkaracağız” dedi.

Yurt Dışında çocukluğunun geçtiğini ve oradaki hastaneleri gördüğünde imrendiğini söyleyen Fizik Tedavi Hastası Fatma Yöndemli şöyle konuştu:

“Çocukluğum yurtdışında geçti. Oradaki hastaneleri gördüğümde hep imrenirdim. Keşke bizim vatanımızda da böyle hizmet böyle hastaneler olsun diye düşünürdüm. Şimdi görüyorum ki oradaki hastaneleri aratmıyor ve geçmiş durumda. Ankara’da yaşıyorum. Yozgat Şehir hastanesine geldiğim günden bugüne tam bir aile ortamında tedavimi alıyorum. Doktorlarımız her gün gelerek fizik tedavimin nasıl gittiğini kontrol ediyor. Servis hemşirelerimizin ilgi alakası üst düzey. Yemeğimiz tam zamanında geliyor, her gün defalarca yapılan temizlikle evimizdeki hijyeni bulabiliyoruz. Bugün de başhekimimiz yönetimi ile birlikte ziyaret etti. Tüm servis çalışanlarına, hastane yönetimine ve Başhekimimize teşekkür ediyorum” dedi.

Başhekim Kozan, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamasına şu ifadelere yer verdi:

“Yozgat Şehir Hastanesi Yönetimimizle birlikte her hafta bir servisimizi ziyaret edeceğiz. Öncelikle tedavi alan hastalarımızın aldıkları tedavi konusunda isteklerini, varsa şikayetlerini dinliyoruz. Yönetimdeki Doktorlarımız ve Müdürlerimiz kendi branşlarında kontrollerini yaparak hastaya yalnız olmadığını hissettirmeye devam ediyor. Ayrıcı Servisteki işleyişi de kontrol ediyoruz. Her ayrıntıyı düşünüp varsa aksayan yerlerin düzelmesini tamamlıyoruz.” dedi.

05/12/2023 20:08
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ