ŞEHİR HASTANESİ OZON ODASININ AÇILIŞINDA  BİRLİKTE KURDELA KESTİLER

ŞEHİR HASTANESİ OZON ODASININ AÇILIŞINDA BİRLİKTE KURDELA KESTİLER

Yozgat Şehir Hastanesinde daha etkili tedavi için kurulan Ozon Tedavi odası törenle hizmete açıldı. 

Yozgat Şehir Hastanesi bünyesinde İş İnsanı Reis Turan Göçümlü tarafından tefrişatı yapılan Ozon Odası yoğun katılımlı bir törenle hizmete açıldı. Yozgat Şehir Hastanesi, Ozon tedavisi ile Yozgat ve yakın İl’lere hitap edecek. 

Yozgat Şehir Hastanesinde geniş katılımla açılışı yapılan törene Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, MHP Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Celal Yalçın, Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Gökhan Eroğlu, Kamu-Sen Yozgat İl Başkanı Mahmut Sunay Kabayel, Türk-Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Metin Ercan,  beraberlerindeki heyetler, Hastane İdare Ekibi ve Hastane personelleri katıldı.

Ozon tedavi odasında yapılacak tedaviyi konuklara anlatan Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek “Ozon Tedavisi ile Yozgat merkez ve yakın İl’lere hitap edeceğiz. Açılış aşamasında vatandaşlarımız tarafından dahi yoğun bir ilgiyle karşılaştık.  Ozon tedavisi hem hastalıkların önlenmesinde hem de daha kısa sürede iyileşmesinde önemli bir rol oynamaktadır.  Alanında Uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimlerimiz ve Ekibimizle bu hizmeti sağlayacağız. Vatandaşlarımıza kaliteli ve ulaşılabilir hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Katkılarından dolayı Reis Turan Göçümlü’ye ve yoğun katılım sağlayan konuklarımıza teşekkür ederim. Yozgatımıza hayırlı olsun.” Dedi.

10/02/2024 09:23
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ