BAŞHEKİMİMİZDEN MEMNUNUZ.GÖREVİNE DEVAM ETMELİ

BAŞHEKİMİMİZDEN MEMNUNUZ.GÖREVİNE DEVAM ETMELİ

Sorgunda  Devlet Hastanesi Başhekimliğine Sarıkayadan bir doktorun atanacağına dair çıkan haberler mevcut başhekimden memnun olan Sorgunlu vatandaşları harekete geçirdi.Sorgun Devlet Hastanesinde 8 yılı Başhekimlik olmak üzere yaklaşık 25 yıl başarıyla görev yapan Opr.Dr.Suat Hayri Gözübüyük’ün görevine devam etmesi için biraraya gelen bir gurup vatandaş,imza kampanyası açtı.Kampanya Sorgunda halk arasında büyük oranda destek buldu  ve 2 gün içerisinde bin dolayında imza toplandı.Halen devam eden kampanyada toplanan imzaların ortak bir talep dilekçesi ile Cumhurbaşkanlığına,Sağlık Bakanlığına,Yozgat Valiliğine,İl Sağlık müdürlüğüne ,Ak Parti Yozgat milletvekillerine,Ak Parti il başkanlığı ile gerekli tüm mercilere gönderileceği bildirildi.

SORGUNLULARIN ORTAK İMZALI DİLEKÇESİ

Sorgun Devlet Hastanenin sevilen Başhekimi Opr.Dr.Suat Hayri Gözübüyük’ün  görevinde kalması amacıyla  ortak bir talep dilekçesi hazırlayıp imzalarını atan Sorgunlu vatandaşlar, tüm ilgililere konuya ilişkin görüşlerini şöyle dile getirdiler :

İLGİLİ MAKAMA

26 Yıldır Sorgun halkına hizmet veren onurlu, dürüst, halkın sevgisini kazanmış,her daim Sorgun Halkı ile  iç içe olan alçak gönüllü,bizlerden hiçbir zaman emeğini esirgemeyip gecesini gündüzüne katan Sorgunun evladı olarak görev yapmış bulunan  Yozgat Sorgun İlçesi Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Suat Hayri Gözübüyük’ün Başhekimlik görevine devam etmesi için Yozgat İli Sorgun İlçesi halkı adına toplanan imzalı dilekçelerimiz ekte sunulmuştur.

Yozgat İli Sorgun İlçesi Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Suat Hayri GÖZÜBÜYÜK’ün Başhekimlik görevine devam etmesi için gereğini saygıyla arzederiz“

İşte imzalı dilekçelerin birkaç sayfası:

 

08/07/2020 18:59
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ