BAŞHEKİM KOZAN’DAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE KARANFİLLİ ZİYARET

BAŞHEKİM KOZAN’DAN HUZUREVİ SAKİNLERİNE KARANFİLLİ ZİYARET

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan 18-24 Mart Yaşlılar Haftasında Alparslan Türkeş Huzurevini ziyaret ederek huzurevi sakinleri ile görüşüp sağlık sorunlarını dinledi. 
 
Başhekim Uz. Dr. Mustafa Kozan ve Gerentolog Ceren Kurnaz Şen, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Alparslan Türkeş Huzurevi müdürü Fahrettin Arsan ile huzurevinde kalan hastaların genel sağlık durumları görüştü. 

Bizlerin en kıymetli hazineleri olan yaşlılarımıza en iyi sağlık hizmetini sunmak asli görevlerimizin başındadır diyen Başhekim Uz. Dr. Mustafa  Kozan, “Yaşlılarımız, yaşanmışlıklarıyla geçmişimize, tecrübeleriyle geleceğimize ışık tutandır. Bugün burada yaşlanmayan sadece yaş alan büyüklerimizle bir araya geldik. Gelenek ve göreneklerimizde yer alan yaşlıya saygı ve hürmet de bunun en büyük göstergesidir. Büyüklerimizin yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Onların hakkını ödeyemeyiz. Kendilerinden sadece hayır dualarını bekliyoruz. Sadece bu özel günde değil her zaman onları ziyaret etmemiz, onlara sevgiyle, saygıyla yaklaşmamız milletçe onlara verdiğimiz değerin bir ifadesidir. Bu duygularla, tüm büyüklerimizin Yaşlılar Haftasını kutluyor; Allah’tan sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi. 

Yapılan ziyarette huzurevi sakinleri ile bol bol sohbet edilerek karanfil takdim edildi.

28/03/2024 04:52
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ