ŞEHİR STADYUMU YIL SONUNA KADAR TAMAMLANACAK

ŞEHİR STADYUMU YIL SONUNA KADAR TAMAMLANACAK

Ak Parti Yozgat il başkanı Çelebi Altuntaş, Yozgat milletvekili Abdulkadir Akgül ile birlikte Ankarada çeşitli bakanlıklarda gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

İl başkanı Altuntaş, Yozgatta hayata geçirilmesi gereken yatırım ve hizmetleri takip ettiklerini belirterek  “İl merkezi ve ilçelerimizde devam eden yatırımların en kısa sürede tamamlanması için ilgili kurumlara talimatlar verildi” dedi.

Yozgat merkez ve ilçelerde devam eden yatırımlarla ilgili gerekli görüşmelerde bulunduklarını belirten Ak Parti İl Başkanı Altuntaş, Yozgat için müjdeli haberler verdi.Yozgat Şehir stadyumunun yeniden ihaleye çıkarıldığını ve bu projenin yıl sonuna kadar tamamlanmaya çalışılacağını bildiren

Ak Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “Yozgat’ta şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da yatırım ve hizmetler devam edecektir. Yozgatlı hemşerilerimiz Ak Partinin hizmetlerini almaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

TESKOMB Genel Başkanı ve Yozgat Milletvekili Abdulkadir Akgül ile birlikte Ankara’da Bakanlıklar düzeyinde bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını belirten İl Başkanı Altuntaş özetle şunları söyledi: “Milletvekilimiz Abdulkadir Akgül ile gittiğimiz her bakanlıkta Yozgat ımız için görüşmler sağladık.. Bakanlarımıza Yozgat’ın eksik ve noksanlarını anlattık ve, taleplerimizi ilettik. Yozgat Şehir Stadı yeni sezona tamamlanmaya çalışılacak. . Güreş Eğitim Merkezi projesi kısa sürede bütçeye alınacak. Aynı şekilde ilçelerimize gençlik spor merkezleri spor salonları eğitim merkezlerinin projelerini  ve talepleri ilettik  dedi . Yerköy eski Devlet Hastanesi atıl duruma düşmemesi için gerekli tadilatlar yapılarak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı olarak Rehabilitasyon merkezine dönüştürülmesi planlanıyor.. Ayrıca İlçelerimize yaşlı bakım ve rehabilitasyon merkezleri açılması için hazırlanan projeleri de bakanımıza ilettik..”

10/05/2024 04:32
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ