PROF.TANER DEMİRER,BU HAFTA SONUNU DA ÇEKEREKTE GEÇİRDİ

PROF.TANER DEMİRER,BU HAFTA SONUNU DA ÇEKEREKTE GEÇİRDİ

İYİ parti’nin Toplumsal Politikalar başkan yardımcısı  ve AR-GE başkanı,bu hafta sonunu da Yozgatın Çekerek ilçesinde geçirdi. İYİ parti Yüksek istişare kurulu üyesi emekli bürokrat  hemşehrimiz Murat Bayar’la birlikte Ankaradan Çekerek ilçesine gelen   Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi ,Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji uzmanı  Prof.Dr.Taner Demirer,burada İYİ Parti teşkilatıyla buluştu.İYİ Parti saflarına katıldıktan sonra Yozgat il genelinde   İYİ parti teşkilatlarına  yeni bir ruh ve heyacan kazandıran   Prof.Demirer diğer ilçelerde olduğu gibi Çekerekte de yoğun ilgiyle karşılandı.

İyi  Parti Çekerek ilçe başkanı Ahmet Varlık’ın organizasyonunda gerçekleşen ziyarette  önce parti  salonunda bir toplantı yapıldı. Toplantıya İYİ Partinin bazı teşkilat başkanlarının ve partililerin  yanı sıra vatandaşlar da katıldı. İyi Parti Çekerek  ilçe teşkilatı salonunda düzenlenen toplantıda söz alan İYİ Parti genel merkez Yüksek İstişare Kurulu üyesi Murat Bayar,katılımcıları selamladıktan sonra İYİ parti AR-GE başkanı Prof.Dr.Taner Demirerin kişiliğinden,kariyerinden ve başarılarından övgüyle bahsetti.Demirer’in Önümüzdeki seçimde Yozgattan parlamentoya gitmesi halinde Yozgatın sorunlarının çözümüne önemli katkılar sağlayacağı gibi,Yozgatta özlenen kalkınma hamlesini de başlatacacağını söyledi.Konuşması sıkça alkışlanan Murat Bayar,bu arada Ankarada bürokrat olarak görev yaptığı dönemlerde Çekerek ilçesine sağladığı katkıları da anlattı.Türkiyenin yaşanan kriz nedeniyle batmakta olduğunu ve ufukta erken seçim gözüktüğünü hatırlatan Murat Bayar, “Ankaranın başı şiddetle ağrıyor.Bu baş ağrısını aspirin dindiremez.Ancak,acil bir seçim önler” dedi.

            Toplantıda daha sonra konuşan Prof.Taner Demirer ülkemizin  Ekonomik, sosyal ve siyasal ,hatta her alanda kaos içerisinde bulunduğunu belirterek, “ Türkiye iyi değil,maalesef çok kötü yönetiliyor.Mutfaklar yanıyor.Çiftçimiz,işçimiz,esnafımız perişan..Türkiyenin iyi partinin iyi yönetimine ihtiyacı var.Denizli mitinginde gördüğünüz gibi vatandaşımız bizi iktidara çağırıyor” dedi. Prof.Demirer toplantı sonrasında Çekerek ilçesindeki tüm esnafları işyerlerinde ziyaret ederek hal hatır sordu. Esnaflardan sıkıntı  ve şikayetleri konusunda bilgi alan Demirer, Türkiyeyi yeni bir erken seçimin beklediğini  ifade ederek “İlk seçimde İYİ partinin iktidarında esnafımız rahatlayacak ve ekonomimiz de iyi olacak.” dedi..

Esnaf ziyaretlerinden sonra taziye evine uğrayıp başsağlığı dileyen Prof.Dr Demirer  parti teşkilatınca onuruna verilen akşam yemeğinin ardından Ankaraya döndü.

21/11/2021 18:16
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ