ÖNCE İFTAR, SONRA DA ÇOCUKLARA ÖZEL İFTAR EĞLENCE ETKİNLİĞİ

ÖNCE İFTAR, SONRA DA ÇOCUKLARA ÖZEL İFTAR EĞLENCE ETKİNLİĞİ

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, önceki dönem Belediye Başkanı Celal Köse’den makamı devraldıktan sonra düzenlediği iftar programının ardından Ramazan Özel eğlence programı düzenledi.

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın görevi teslim almasıyla beraber Yozgat’ta sosyal ve kültürel etkinliklerin ilki Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftarın ardından çocuklara özel programla gerçekleşti.

"Bu seçimi halk kazandı"

Başkan Arslan programda yaptığı konuşmada göreve başladığı ilk gün Yozgatlılar ile beraber olalım, birlikte iftar edelim, birlikte konuşalım, görüşelim, dertleşelim istediklerini söyledi. Güzel sosyal programların olacağına dikkat çeken Arslan, kültür programları yapacaklarını ancak sadece sosyal programlarda, kültür programlarıyla kalmayacaklarını kaydetti. Yozgat’ın ihtiyacı olan, Yozgat’ın yaşanabilir bir şehir olması noktasında yaşanmak istenen, gezinmek istenen bir şehir olması noktasında neler yapılması gerekiyorsa hep birlikte el birliğiyle yapacaklarını anlatan Başkan Arslan, ‘’Belediye başkanlığımız hepimize hayırlı olsun. Çünkü bu seçimi, Kazım Arslan kazanmadı, bu seçimi halk kazandı” dedi.

Belediye Başkanı Kazım Arslan’ın konuşmasının ardından, Hacivat Karagöz ve kukla gösterilerinin yanı sıra anne ve babaların sahnede çocuklarıyla beraber oynadıkları birbirinden güzel oyun ve yarışmalar gecenin en eğlenceli anları oldu.

04/04/2024 13:10
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ