N.NURDOĞAN: YOZGAT’IN YARINLARI İÇİN VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM

N.NURDOĞAN: YOZGAT’IN YARINLARI İÇİN VAR GÜCÜMLE ÇALIŞACAĞIM

Kurulduğu günden beri Ak Partinin Yozgat’taki teşkilat kademelerinde özveriyle görev alan,Ak Parti Yozgat il Başkanlığı teşkilat başkanı ve İlim Yayma Cemiyeti başkanı Nurullah  Nurdoğan 14 Mayısta yapılacak olan genel milletvekilliği seçimi için milletvekili aday yarışmasına katıldı.Yozgatta Ak Parti’nin duayen politikacılarından  biri olan Nurullah Nurdoğan İl Başkanlığınca düzenlenen aday adaylığı başvuru töreninde yaptığı konuşmada, Ak Partinin Yozgatta iktidarları döneminde büyük yatırımlar gerçekleştirdiğini ve istikrarın sürmesi için Cumhur ittifakıyla birlikte bundan sonra  parlemantoda  çalışmaya devam etmek istediğini belirterek “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde millete hizmet yolculuğumuzda  tek gayemiz ülkemiz ve Yozgat’ın yarınları için var gücümüzle çalışmak olacaktır.”dedi. Nurdoğan tören sonrasında ise Ak Parti il teşkilatı yöneticileri ve partili arkadaşlarıyla birlikte günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Akpartinin Yozgatta 28.dönem milletvekili adaylarından Nurullah Nurdoğan   başvuru töreninde yaptığı konuşmada adaylığının gerekçesi ve hedefleri konusunda aynen şunları söyledi :

“ Öncelikle ülkemizde meydana gelen deprem ve sel felaketlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar geride kalanlara sabırlar diliyorum.Rabbim bir daha ülkemize böyle felaketler ve acılar yaşatmasın.

Türkiye Yüzyılı’nın en önemli seçiminde Bismillah diyerek AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yapmış bulunuyorum. Rabbim Yozgat’ımıza ve Milletimize layık hizmetler yapmayı, ümmetin ve milletin birleştirici gücü Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın yükünü bir nebzede olsa  hafifletmeyi bizlere nasip eylesin. Bu vesile ile aday adayı olan arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum.

Çıktığımız bu kutlu yolda tek gayemiz, milletimize ve memleketimize hizmettir. Dilimizin döndüğü, gücümüzün yettiğince sizlerin sesi olmaktır. 22 yıl önce milletimizin bağrından filizlenmiş,  milletimizle büyümüş, milletimizin, ülkemizin yarınları için kök salmış AK Parti’nin bir ferdi olmaktan, millete hizmet çatısı altında bulunmaktan büyük onur duyuyorum.

Ülkemiz, AK Parti iktidarıyla 21 yıldır sağlıktan ulaşıma, savunma sanayinden, teknolojik gelişimlere  kadar bir çok kıymetli kazanımlar elde etmiştir.

Ayrıca temel hak ve özgürlükler anlamında kadın hakları ve kadınlara tanınan pozitif ayrımcılıkla ön plana çıkarmanın gayreti içerisinde olduk. Hayatın her alanında kadınlara hak ettikleri yere getirmek için elimizden gelen bütün çabayı gösterdik.

Bununla birlikte Ülkemiz, Dış Politikada da Bölgesel güç haline gelmiş, sözünü dinleten lider ülke olmuştur. Türkiye 21 yılda vesayetten darbeye, terörden uluslararası baskıya, sırtındaki kamburlardan sıyrılmış ve bölgenin öncüsü bir ülke haline gelmiştir.

Ülkemizin  şahlanışının devamı ve ilerlemesi için bu seçim; uluslar arası arenada kararlı ve dik duruşuyla dış politikada etkin güç kazanan ve sınırlarımızdaki terör olaylarına karşı ortaya konulan iradede Türkiye’nin daha güçlü ve kararlı adımlarla tarih yazacağı bir döneme giriyor olması açısından da son derece önemli bir süreçtir.

Tabiri caizse bu seçim kader seçimidir. Cumhuriyet tarihinin kırılma noktasıdır. Ya eskiye döneceğiz, Ya da Ülkemiz küresel güç olma yolunda ilerleyecektir. Bildiğiniz gibi batı medyasında yapılan analiz ve yorumlarda 2023’de Türkiye seçimlerinin tüm Dünyayı etkileyeceği Batı medyası tarafındanda dillendirilmektedir.

14 Mayıs seçimleri Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde başlatılan ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla ülkemiz için yepyeni atılımların hayata geçeceği bir dönem olacaktır İnşallah.

Bu aziz millet, feraseti ile Ülkemizin geleceği ve  gençlerimizin yarınlarını, daha yolun başında şahsi hesaplarla yapboza dönen zihniyetlere teslim etmeyecektir. Milletimiz aydınlık ve güçlü yarınları için tek yumruk olarak bir kez daha kendi iradesine sahip çıkacak, geleceğini emin ellere teslim edecektir.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde millete hizmet yolculuğumuzda  tek gayemiz ülkemiz ve şehrimizin yarınları için var gücümüzle çalışmak olacaktır.

Ak Parti iktidarımızda Yozgatımıza tarihin en büyük yatırımları yapılmıştır. Bu yatırımların devamı ve istikrarın sürmesi için Cumhur ittifakıyla birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

Sözlerimi sonlandırırken bizleri yalnız bırakmayıp buraya kadar bizzat gelen, gelemeyip gönlü ve duaları hep bizimle olan tüm hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum.

Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyoruz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız diyor, selam, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Sağ olun, Var olun Allah’a emanet olun ..”

18/03/2023 20:08
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ