MHP ADAYI AÇIKEL'DEN STK BAŞKANLARINA SOHBET ZİYARETLERİ

MHP ADAYI AÇIKEL'DEN STK BAŞKANLARINA SOHBET ZİYARETLERİ

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Ömer Açıkel, seçim çalışmaları kapsamında kurum ve bazı sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek, yöneticileri ve çalışanları ile sohbet etti. Seçimlerin Yozgat’ın geleceği için önemine dikkat ettiği ziyaretlerinde kısa ve öz şekilde projelerini dile getiren Açıkel gördüğü yakın ilgiye, seçilmesi halinde layık olmak için çaba sarf edeceklerini ifade etti. 
31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız veren MHP Başkan adayı Ömer Açıkel, kurum ve kuruluşları ziyaret ederek işçilerle görüştü, bazı STK’lara yaptığı ziyaretlerde de Yozgat’a dair önemli açıklamalar yaptı. 
Yozgat İl Özel İdaresi ek hizmet binasını ziyaret ederek burada çalışanlarla ayak üstü sohbet eden ve desteklerini isteyen Açıkel, daha sonra Yozgat Ticaret Borsası başkanı Mehmet Erkekli ve Bakkallar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Akdemir’in misafiri oldu. Kanser Hastaları Moral ve Motivasyonu Derneği yöneticileri ile bir süre görüştükten sonra Sağlık İl Müdürü Dr. Fatih Şahin’i ziyaret ederek bir süre sohbet eden Açıkel, gördüğü ilgiden dolayı Fatih Şahinin kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.

05/03/2024 06:44
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ