KÜLLİYEDE OKTAY’LA  BU KEZ  ÇANDIRIN MES’ELELERİ KONUŞULDU

KÜLLİYEDE OKTAY’LA BU KEZ ÇANDIRIN MES’ELELERİ KONUŞULDU

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Çandır İlçe Başkanı ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı, ilçenin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay, Belediye Başkanı Mustafa Ertan Örgün, Kadın Kollar Başkanı Bakan Yürekli, Gençlik Kolları Başkanı İsmail Çolak ve İl Genel Meclisi Üyesi Yasin Bağcı'dan oluşan heyeti makamında kabul etti.

Heyet, hemşerimiz Oktay'a Çandır ilçesinde gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi. AK Parti Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Belediye Başkanımız, İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanımız ile İl Genel Meclisi üyemizden oluşan heyetimizle Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat Oktay’ı ziyaret ettik. Kendileriyle çizmiş olduğu Yozgat vizyonu üzerinde ilçemiz adına yapabileceklerimiz, projelerimiz ve taleplerimiz hususunda son derece verimli ve müjde dolu bir görüşme gerçekleştirdik. Yoğun gündemleri arasında bizlere ayırdığı zaman ve samimi sohbetleri için kendilerine şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

29/04/2021 22:22
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ