İŞTE,AK PARTİ MERKEZ İLÇE’NİN YENİLENEN TEŞKİLATI

İŞTE,AK PARTİ MERKEZ İLÇE’NİN YENİLENEN TEŞKİLATI

Bundan bir süre  önce Kürşat Kılıç’ın istifası ile boşalan Yozgat Merkez ilçe  başkanlığına atanan Ahmet Gökhan’ın yeni yönetim kurulu listesi genel merkezce onaylandı.30 kişiden oluşan Ak Parti Yozgat merkez ilçe teşkilatı partinin il merkezinde düzenlenen törende  basına tanıtıldı.

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Başer, Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, İl Genel Meclis Başkanı İskender Nazlı, Kadın Kolları Başkanı İlknur Ünal ve Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemirin hazır bulunduğu toplantıda Ak Partinin yeni ilçe yönetim kurulunu oluşturan isimler şöyle açıklandı :

“Alp Sinan Ertürk, Ayşe Tuğba Şahin, Belkız Merve Şimşek, Betül Kaplan, Derya Altıntaş, Elmas Neslihan Uyar, Emrah Öcal, Emre Karataş, Eray Yıldırım, Erdoğan Uslukılıç, Halil Koçak, Hasan Susam, Hasan Tok, İbrahim Öcal, İsmail Bekdemir, Mehmet Akbulut, Mehmet Erkoç, Mehmet Yılmaz, Mesud Tekbaş, Orhan Ekinci, Osman Yeşer, Sabahattin Nemli, Samet Arslan, Şükrü Yalman, Ümüt Taşdan, Yahya Bolat, Yasemin Ümüt,Yaşar Gülmez, Zahide Yazan”

Ak Parti Yozgat merkez ilçe teşkilatının yedek üyeleri arasında şu isimler yer aldı

“Erdal Erbek, Hilmi Çoban, Zahir İlbaş, Galip Bulut, Alpaslan Demir, Arif Tarikci, Ali Yalçın, Halil Satıcı, İsmail Zararsız, Hakan İşbilen, Hasan Selvi, Mahmet Baki Öztürk, Hakan Yüksel, Ahmet Kaşif İnci, Ziya Duyar”

Tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Ak Parti İl Başkanı Yusuf Başer  yeni yönetime hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunarak  şunları söyledi :

“Merkez ilçe başkanlığımızda bir boşalma olmuştu.Bilindiği üzere,Ahmet Gökhan bey genel merkezimizce  merkez ilçe başkanlığımıza görevlendirildi. Merkez ilçemize atanan çok değerli kardeşlerimize Cenabı Allah’tan hayırlı olsun diliyorum. 2023 seçimlerine giderken tüm arkadaşlarımızın diğer kademelerimiz gibi çok çalışacaklarına ben inanıyorum Ak Parti 2023 seçimlerinin inşallah zaferle neticelendirecek bu zaferde sizlerinde katkınız ve emeğiniz oldukça fazla olacaktır.” diye konuştu.

Ak Parti Merkez ilçe Başkanı Ahmet Gökhan ise toplantıda yaptığı konuşmada 2023 seçimleri öncesinde çıktıkları bu meşakkatli ve zorlu yolculukta oluşturacakları yönetimin çok önem taşıdığını belirterek özetle şöyle konuştu :

“Uzun ve detaylı istişareler neticesinde eğitimi, tecrübe, bilgi ve birikim düzeyi yüksek aynı zamanda da heyecanı ve gençliği içerisinde barındıran bir ekibi oluşturmanın gayreti içerisinde olduk. Bizler için tüm teşkilat mensuplarımız aynı derecede kıymetlidir. Hiçbir ayrım yapmadan, kimseyi incitmeden, kırmadan, dargınlık veya küskünlük oluşturacak bir ortama müsaade etmeden yönetimimizi oluşturmanın da çabası içerisinde olduk. Listeye giremeyen herkes bizim kardeşimizdir, arkadaşımızdır. Gönül birliği ile omuz omuza çalışarak 2023 hedeflerine zaferle ulaşacağımıza yürekten inanıyorum”

15/01/2022 04:31
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ