BAŞER’DEN BELEDİYELER İÇİN ENERJİ BAKANI İLE ONLİNE GÖRÜŞME

BAŞER’DEN BELEDİYELER İÇİN ENERJİ BAKANI İLE ONLİNE GÖRÜŞME

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer,Yozgatın bazı ilçe ve kasaba  Belediyelerinin sorunları iletmek için  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’le  telekonferans  yoluyla onlein bir görüşme gerçekleştirdi.

Yozgat Milletvekili Yusuf  Başer  Ak Parti genel merkezinde ilçelerinin sorunlarını izlemek üzere kendisini ziyarete  gelen Belediye Başkanlarının taleplerini dinledi. Başkanların taleplerinin çoğunun Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile ilgili olması nedeniyle  Bakan Dönmeze  telekonferans yoluyla onlein ulaşan Milletvekili Başer, Ak Partili Belediye Başkanlarından Çandır Belediye Başkanı Mustafa Ertan Örtün, Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay, Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, Karayakup Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan ve Dedefakılı Belediye Başkanı Haydar Coşkun’un talepleriyle ilgili olarak Bakanla görüşmelerine olanak sağladı.

Ak Parti milletvekili Başer, toplantı sonrasında  yaptığı açıklamada; “ Video konferansta Sayın Bakanımızla ilçe ve Beldelerimizin taleplerini görüştük. Talep ve projelerimize müspet yaklaşım gösteren Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

22/02/2021 19:55
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ