AYDOĞMUŞ: AKP BELEDİYELERİ 20 YILIN HESABINI VERMELİDİR

AYDOĞMUŞ: AKP BELEDİYELERİ 20 YILIN HESABINI VERMELİDİR

"Gelecek Saadet Grubu muzun, 20 yıldır milleti borçlandırarak  AKP  hükümetinin çektiği kredilerin verimli kullanılıp kullanılmadığı ile ilgili TBMM ye verdiğimiz soru önergesi Akp ve MHP oylarıyla reddedildi " dedi.

Başkan Aydoğmuş yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Akp MHP Reddede dursun, biz sormaktan bıkmayacağız.
Çünkü, Millet için varız Millet için soracağız dedi.

Gelecek-Saadet Grubu olarak TBMM ye verdiğimiz soru önergesi   "belediyelerin son 20 yılda kullandıkları kredilerin verimli yatırımlara dönüşüp dönüşmediğinin ortaya çıkarılması ve alınması gereken tedbirlerin araştırılması" amacıyla TBMM’ye sunduğumuz Meclis Araştırma Önergemiz Ak Parti-MHP oylarıyla reddedildi!

Millet için varız Hesap soracağız.
Akp ve meclisdeki yandaşları siz ne kadar red ederseniz edin biz sormaktan bıkmayacağız.
Çünkü milet için varız hesapta soracağız.


Ülkemizde çiftçinin, işçinin memurun ,öğretmenin sağlıkcının, doktorun, polisin askerin , esnafın ve yaşayan halkın o kadar çok sosyal ve ekonomik hak ihlalleri varki, hükümet bunarım hiç birini görmek istemiyor.

Gelecek Partisi olarak ikdidar olamasakta ikiddar olana kadar Mevcut iktidarın çalışmalarını , eksiklerini ve ikdidarda olduğu dönemlere ait hesap vermesi noktasında milletimiz için yapıcı muhalefetliğimizi sürdüreceğiz. Bu bağlamda belediyelerin 20 Yıllık hesabını araştıralım diye soru önergesi verdik İkdidar yine kaçtı yine milleti değil kendini düşündü ve Önergeyi Reddetti.

17/05/2024 04:23
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ