ALİ KEVEN,MUHALEFET GÖREVİNE KALDIĞI YERDEN ‘DEVAM” DEDİ

ALİ KEVEN,MUHALEFET GÖREVİNE KALDIĞI YERDEN ‘DEVAM” DEDİ

CHP Yozgat eski Yozgat milletvekili Ali Keven muhalefet görevini kaldığı yerden devam etmek üzere iktidarın Yozgattaki icraatlarını yeniden eleştirmeye başladı.Keven aylar sonra yerel medyaya verdiği ilk demecinde Yozgat şehir stadının tamamlanmamasını eleştirdi. CHP eski milletvekili Keven konuya ilişkin açıklamasında aynen şunları söyledi :

" Yozgattaki mevcut stadyum  2021 yılının Ocak ayında yıkılmış ve devamında aynı yerinde 10 bin kişilik stad inşaatına başlanmıştı. Gerek spor kamuoyu gerekse şahsım TBMM'de defalarca bakanlığa uyarıda bulunarak şehrin dışına 20 bin kişilik bir stad yapılması gerektiğini vurgulamıştık.Ancak tüm itirazlarımıza rağmen yerinde yapılan ve birkaç siyasinin dışında kimsenin memnun kalmadığı stad inşaatı 500 günde yapılacağı taahhüt edilmesine rağmen üç buçuk yılda hâlâ tamamlanamadı.

Yozgat Stadı’nda son dönemlerde bir çivi dahi çakılmaması nedeniyle kamuoyu ve Yozgatspor taraftarları tepki gösteriyorlar. Yozgat her konuda olduğu gibi yine üvey evlat muamelesi görmüştür. Yozgat siyaseti bir stad inşaatını hızlı bir şekilde yeniden ihaleye çıkartıp tamamlatıp hizmete açamamıştır.

İktidar bu beceriksizliği ile  ne kadar övünseniz azdır! "

 

06/06/2024 03:59
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ