AK PARTİLİ GENÇLERDEN VATANDAŞLARA ‘İFTARA 5 KALA’ İKRAMI

AK PARTİLİ GENÇLERDEN VATANDAŞLARA ‘İFTARA 5 KALA’ İKRAMI

AK Parti Yozgat İl Gençlik Kolları tarafından hayata geçirilen ‘İftara 5 Kala’ etkinliğinde iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık ikramında bulunuldu.

AK Parti Yozgat İl Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir ve yönetim kurulu üyeleri tarihi Saat Kulesi civarında iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara hurma ve su ikram etti. İkramlarla birlikte pandemi tedbirleri kapsamında temizlik malzemeleri de verildi.

Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir ‘iftara 5  kala ‘ uygulamasına ilişkin şunları söyledi:  "İftara yetişemeyen yediden yetmişe tüm vatandaşlarımıza su ve hurma dağıtarak onlarla birebir iletişime geçiyoruz. Bu güzel ve hayırlı bir çalışmadır. Bu çalışmayı Peygamber Efendimizin, 'Kim bir oruçluya iftar ettirirse, kendisine onun sevabı kadar sevap yazılır. Üstelik bu sebeple oruçlunun sevabından hiçbir eksilme olmaz' hadisinden yola çıkarak başlattık. Ayrıca bu etkinliğimizle birlikte gençlik kollarımız saha çalışmalarına devam ediyor. Halkla iç içe olduğumuzu bu şekilde ifade ediyoruz. Bu etkinliğimizde emeği geçen İl Gençlik Kolları teşkilatlarımıza teşekkür ediyor, herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum”

28/04/2021 21:24
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ