AK PARTİ ÇANDIR İLÇE BAŞKANLIĞINA İLBAY YENİDEN SEÇİLDİ

AK PARTİ ÇANDIR İLÇE BAŞKANLIĞINA İLBAY YENİDEN SEÇİLDİ

Ak Parti Yozgat’ta ilçe kongrelerini sürdürüyor.Yozgata bağlı Çandır ilçesinde bugün yapılan  7. Olağan kongrede seçime tek liste ile giren  mevcut başkan Çandırlı işadamı Halim İlbay güven tazeledi.Çandır Belediye Düğün Salonunda düzenlenen kongreye Ak Parti milletvekili Yusuf Başer,İl Başkanı Çelebi Dursun ,bazı belediye başkanları ve partili delegeler katıldı. 

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, kongrede yaptığı konuşmada  Ak Partinin her dem yniden doğanların partisi olduğunu vurgulayarak özetle şunları söyledi : "Teşkilatlar olarak hiç kimseyi küstürme lüksümüz yok. Bunun için hiçbir kardeşimizi 'eski AK Partili' olarak sıfatlandırmadık, sıfatlandıramayız. AK Parti, her dem yeniden doğanların partisidir. Bu partiyi kuran, yaşatan, bugünlere getiren ve inşallah geleceğe de taşıyacak olan milletimizin bizatihi kendisidir. Kendini milletin üstünde gören, gönül kazanmak yerine gönül yıkan, hizmete yönelmek yerine dar kadroculuk yapan, toparlamak yerine dışlayan kişiden AK Parti teşkilat mensubu olamaz."

AK Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Dursun da, AK Parti'de bugüne kadar görev alan herkese teşekkür ederek, kongrenin hayırlı olması temennisinde bulundu.Kongrede tek liste ile aday olan Halim İlbay, yeniden başkan seçilen Halim İlbay ise Akpartinin bundan sonra da Yozgat ve Çandırda hizmetlerine devam edeceğini belirterek kongreye gösterilen ilgiden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.

17/10/2020 18:02
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ