YERKÖYDEKİ İMAM NİKAHLI EŞİNE KIZIP İNTİHARA KALKIŞTI

YERKÖYDEKİ İMAM NİKAHLI EŞİNE KIZIP İNTİHARA KALKIŞTI

İmam Nikahlı eşine kızan 42 yaşındaki Z.Ö isimli bir bayan bileklerini keserek intihara kalkıştı.Z.Ö intihar eyleminden sonra  kendisini izleyen polisler tarafından kurtarıldı.

Yozgat'ta  Z.Ö isimli bayan sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı videoda intihar edeceğini ve ölümünden imam nikahlı eşinin sorumlu olduğunu iddia eden bir video paylaştı. Yozgat'tan Yerköy ilçesine giden ve burada bileklerini kesen bayanın intihar girişiminin hemen ardından olay yerine ulaşan polis ekipleri  acil servisten ambulans isteyerek yaralı kadını hastaneye nakledip tedavisini sağladılar.

Edinilen bilgilere göre ,Siber Suçlarla Mücadele Şube müdürlüğünce intihar edeceğini Facebook isimli sosyal medya hesabında yayınlayan Z.Ö. isimli bayan  Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince adresi ve kimlik bilgileri tespit edildi. Bu arada  yapılan çevre araştırmasında ise  komşularının beyanına göre 1 gün önce Yerköy ilçesine gideceğini söyleyip bir daha dönmediğinin öğrenilmesi üzerine Yerköy İlçe Emniyete bilgi aktarılarak ,Asayiş Şube Müdürlüğü, Siber Suçlarla Şube Müdürlüğü ile koordineli gerekleştirilen çalışmada  Z.Ö Yerköy İlçesi Kale Mahallesi yol üzerinde sol bileğinden kesilmiş şekilde bulundu. Olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılan Z.Ö ‘nün yapılan tedavi sonucu hayatı kurtarıldı.

Yerköy Cumhuriyet savcılığı olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

08/06/2021 21:32
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ