VALİ POLAT,CUMA NAMAZI SONRASI ESNAFLA DERTLEŞTİ

VALİ POLAT,CUMA NAMAZI SONRASI ESNAFLA DERTLEŞTİ

Yozgat Valisi Ziya Polat kent merkezinde ,kasaba ve köylerde geleneksel Cuma namazı sonrası  ziyaretlerini sürdürüyor.Bu hafta Cuma namazını Yozgat kent merkezindeki Çapanoğlu Büyük Camide kılan Vali Polat,namaz sonrasında meydan yeri esnaflarını ziyaret etti.İşyeri sahiplerine hal hatır soran Vali dertleştiği Yozgatlı esnaflara  hayırlı işler diledi. Yozgat Valisi Polatı beklenmedik bir anda  karşılarında bulan esnaflar bu vsileyle  sıkıntılarını dile getirdiler

Namaz çıkışında da  cami cemaati ile  avluda sohbet eden Yozgat Valisi Ziya Polat’ın meydan yerindeki ziyareti esnaflar tarafından büyük ilgi ile karşılandı. Esnafların bazıları ise Vali Polatı çeşitli ikramlarla ağırlamak istediler.Yozgat kent merkezindeki Cuma namazı çıkışında yaptığı esnaf ziyaretine ilişkin bir açıklamada bulunan Yozgat Valisi  Polat, şunları söyledi :

“İlimizin lokomotifi olan esnaflarımızı zaman zaman ziyaret ederek sohbet ediyoruz. Esnaflarımız ilimizin lokomotifleridir. Bugünde bir araya gelerek işleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.Dertleştik.Ziyaretim sırasında şahsıma gösterdikleri ilgiden dolayı Yozgat esnafına teşekkür ediyorum”dedi.

06/08/2022 00:37
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ