İLİM YAYMA CEMİYETİNİN AÇTIĞI YAZ KURSU 5 HAFTA SÜRECEK

İLİM YAYMA CEMİYETİNİN AÇTIĞI YAZ KURSU 5 HAFTA SÜRECEK

İlim Yayma Cemiyeti Yozgat Şubesinin  ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik açtığı yaz okuluna bu dönem 8-14 yaş arası toplam 70 kız ve erkek kayıt yaptırdı.

İlim Yayma Cemiyetinin öğrencilerin yaz sezonunda verimli vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla açtığı  yaz okulu 5 hafta sürecek. Yaz Okulunda öğrenciler hem Kuran’ı Kerim öğrenecek hem de spor aktivitelerinde bulunacak.

İlim Yayma Cemiyeti Yozgat Şube Başkanı Nurullah Nurdoğan, yaz okulunun 19 Ağustos tarihine kadar devam edeceğini belirterek konuya ilişkin şu bilgileri verdi:

“Yaz okulumuza katılacak gençlerimiz çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle unutamayacakları bir yaz okulu yaşayacaklar. Yaz okulları süresince oyunlar oynayacak, arkadaşlık ve kardeşlik bağlarını güçlendirecek olan çocuklarımız nezih ortamlarda eğlenerek öğrenecek, tatillerini de hoşça geçirip unutulmayacak anlarını Cemiyet Yaz Okulu’nda yaşayacaklar. Yaz okulunda; Kur’an-ı Kerim, Peygamberler Tarihi, Ahlak Dersleri, Sahabe Hayatları, Satranç, Masa Tenisi, Sinema, Tiyatro, Gezi ve Piknik gibi birçok eğitim ve etkinlik olacak” / Ferhat ÖZER

05/07/2022 04:14
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ