BOZOK ÜNİVERSİTESİNDE ‘AKADEMİK CÜBBE GİYME ve BELGE‘ TÖRENİ

BOZOK ÜNİVERSİTESİNDE ‘AKADEMİK CÜBBE GİYME ve BELGE‘ TÖRENİ

Üniversite tarafından Profesör ve Doçent kadrolarına ataması yapılan akademisyenler için “Akademik Cübbe Giyme ve Belge Takdim Töreni” düzenlendi.

Üniversite senato toplantısı sonrası doçent ve profesör kadrolarına atanan 6 akademisyen için cübbe giyme ve belge takdim töreni düzenlendi. Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, akademik unvanlarında ilerleme sağlayan bilim insanlarını tebrik ederek cübbelerini giydirdi.

Törende; Üniversite Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Emine Çölgeçen, Üniversite Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Mustafa Fatih Erkoç, Üniversite Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Çiğdem Kader’in doçentlik kadrosundan profesörlük kadrosuna ataması yapılırken, Üniversite Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Organik Tarım Programı Öğretim Üyesi Mustafa Kocakaya, Üniversite Fen-Edebiyat Fakültesi Cebir ve Sayılar Teorisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Funda Taşdemir, Üniversite Spor Bilimleri Fakültesi, Spor Yönetimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Çağdaş Caz ve Üniversite Ziraat Fakültesi, Tarla Bitkileri Yetiştirme ve Islahı Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Bekir Aktaş ise Dr. Öğretim Üyesi kadrosundan doçentlik kadrosuna atamaları yapıldı.

Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, doçent ve profesör kadrolarına atanan öğretim üyelerini tebrik ederek bundan sonraki  akademik hayatlarında başarılar diledi.

24/06/2022 05:24
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ