SORGUN BELEDİYESİNDEN BAYRAMDA YAŞLILARA BEDAVA TRAŞ HİZMETİ

SORGUN BELEDİYESİNDEN BAYRAMDA YAŞLILARA BEDAVA TRAŞ HİZMETİ

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle Sorgun Belediyesi tarafından evden çıkamayan yaşlı ve engelli vatandaşlara berber hizmeti verildi.

Sorgun Belediye Başkanı Mustafa Erkut Ekinci, evden çıkma imkanı olmayan hasta, yaşlı ve engelli vatandaşların adres tespitinin yapıldığını, Kurban Bayramı öncesi ücretsiz evde berber hizmeti verildiğini belirtti.

Sadece özel günlerde değil her gün yaşlıların yanlarında olduklarını dile getiren Ekinci, ” Kurban Bayramı öncesi hasta, yaşlı ve evden çıkma imkanı olmayan büyüklerimize berber hizmeti verdik.

Sıcak yemeklerini ulaştırmaya, evlerini temizlemeye devam ediyoruz. Büyüklerimizin yaşamlarını huzurlu ve sağlıklı idame ettirmeleri için üzerimize düşeni yaparak taleplerini karşılıyorız.

Belediyeciliğin yol, su, kanal yapmaktan ibaret olmadığını göstermek, Belediyenin elinin herkese uzanmasını istiyoruz. Bu uygulamamızla yaşlılarımızın yanlarında olmayı sürdürüyoruz. Özel insanlarımızın ve yaşlılarımızın gözlerindeki mutluluğu görmek bizlere yetiyor. Kurban Bayramı öncesi ilçemizde bulunan, evden çıkmayan hasta, yaşlı ve engelli vatandaşlarımızı tespit ederek saç ve sakal tıraşları ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Onları sadece özel günlerde değil, her gün hatırlıyor, yalnız olmadıklarını hissettiriyoruz. Bütün hemşehrilerimin Kurban Bayramını şimdiden kutluyor, iyi bayramlar diliyorum.” dedi. (OĞUZHAN SAYDAM / sorgunpostasi.com)

29/07/2020 20:52
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ