SORGUN BELEDİYESİ ,KENTİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRME ÇABASINDA

SORGUN BELEDİYESİ ,KENTİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRME ÇABASINDA

Sorgun Belediye Başkanı M Erkut Ekinci, belediyenin asli görevi olan rutin işlerin dışında ilçenin dört bir tarafında çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Başkan Ekinci, Sorgun’un çehresini değiştirecek projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, “Belediyemizi tek bir kuruş borçlandırmadan kendi imkanlarımız doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bir yandan asbestli içme su borularını değiştirirken, bir yandan da yol ve kaldırım çalışmalarını yapıyoruz.”dedi.

Mazeret üretmeden, bir şeylerin arkasına sığınmadan tek gayelerinin Sorgun’a ve halkına en iyi en güzel hizmeti sunmak olduğunu vurgulayan Başkan Ekinci, “Görevi devraldığımız ilk günden itibaren şehrimizin öncelikli sorunlarını bir bir çözüme kavuşturduk ve kavuşturmaya devam ediyoruz. Bu çalışmaları, bu projeleri gerçekleştirirken hiçbir mazeretin arkasına sığınmadık. Daha önceden yaptığımız plan ve program dahilinde çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Korona salgını dolayısıyla bir yandan bu salgınla mücadele ederken diğer taraftan ise belediyemizin çalışmalarına hız kesmeden devam ettik. Yapacak daha çok işimiz var. Bir yandan günlük işlerimizi yaparken diğer yandan da Sorgun’un çehresini değiştirecek projelerimizi sürdürüyoruz. Şakir Efendi Şehir Meydanında ekiplerimiz aralıksız çalışıyorlar. Zemin için kullandığımız 40×60 ölçüsünde Begonit taşların döşeme işlemini yapan ekiplerimiz çok kısa bir zaman sonra Sorgun’u yeni meydanına kavuşturacak.”diye konuştu.

13/08/2020 20:35
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ