NAGİHAN KÖSE’DEN YAŞLI HANIMLARA HAL-HATIR ZİYARETLERİ

NAGİHAN KÖSE’DEN YAŞLI HANIMLARA HAL-HATIR ZİYARETLERİ

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, Belediye Meclis Üyesi Sermin Eroğlu ve birim müdürlerinin eşleri, 65 yaş üzeri sokağa çıkma yasağı bulunan hanımları  ziyaret ederek, hal hatırlarını sorup yaşlıların gönüllerine dokundular.Nagihan Köse ve beraberindeki hanımlar,ziyaret ettikleri yaşlılara günün anısına çeşitli hediyeler dağıttılar.

Kentimizin çeşitli semtlerinde oturan 65 yaş üzeri vatandaşlar,Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi ve beraberindeki arkadaşlarının ziyaretlerinden ve hediyelerinden memnuniyet duydular.Yaşlı hanımlar,”Bizi böyle kısıtlamanın olduğu günlerde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.Allah sizlerden razı olsun” dediler.Nagihan Köse,ekip olarak 65 yaş üstü vatandaşlara bundan sonra da ziyaretlerini  sürdüreceklerini dile getirdi.

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Celal Köse ise şunları söyledi :

 “Zorlu ve sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Bu dönemde kısıtlamalardan en çok etkilenen kesim 65 yaş ve üzeri büyüklerimiz oldu. Biz yoğun gündemimizden fırsat buldukça hemşehrilerimizi ziyaret edip sorunlarını dinlemeye özen gösteriyoruz. Bugünde eşim, Belediye Meclis Üyemiz Sermin Eroğlu ve birim müdürlerimizin eşleri büyüklerimizi ziyaret etti. Ziyaretlerde kıymetli büyüklerimizin isteklerini dinlediler. Gönüllerine girdiler. İnşallah, ziyaretlerimiz sürecek ve talepleri de en kısa sürede yerine getireceğiz”  // Kadir CAN

09/01/2021 18:16
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ