BAŞKAN YILMAZ’DAN  KURTULUŞ CADDESİNDE YOL ÇALIŞMASI DENETİMİ

BAŞKAN YILMAZ’DAN KURTULUŞ CADDESİNDE YOL ÇALIŞMASI DENETİMİ

Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz, Karacaşar Mahallesi Atatürk Bulvarı Adliye mevkiinde yapımına başlanan yol çalışmasını yerinde inceledi.

Çalışmaların en kısa zamanda tamamlanacağını ifade eden Başkan Yılmaz, daha modern ve yaşanabilir bir ilçe için çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.

Çalışmalar hakkında yüklenici firma yetkilerinden bilgi alan Başkan Yılmaz,konuya ilişkin yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi :

 “Yapımına başlamış olduğumuz üç mahallemizden biri olan Karacaşar mahallemizin ana artel yollarından biri olan Kurtuluş caddesindeki yolumuzda çalışmalar ekiplerimiz tarafından başlamış bulunmaktadır. Karacaşar mahallesinden önce Hüyük mahallesindeki yollarımız projemiz dahilinde olan cadde ve sokakların yol çalışması tamamlanmıştır. İnşallah diğer mahallelerimizde bulunan cadde ve sokakları en kısa zamanda tamamlayacağız. 2019 yılında gerçekleşen seçim öncesinde hep insan odaklı çalışmalar yürüteceğiz sözünü vermiştik. Vermiş olduğumuz bu sözün arkasında durarak çalışmalarımızı bu yönde devam ettiriyoruz. ”

08/11/2021 19:41
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ