BAŞKAN KÖSE: KENTİMİZİN HER YANINA EŞİT HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

BAŞKAN KÖSE: KENTİMİZİN HER YANINA EŞİT HİZMET GÖTÜRÜYORUZ

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse,kent merkezinin temel ihtiyaçlarının karşılanması ve modern bir görünüme kavuşması için planladıkları hizmetleri gece gündüz  sürdürdüklerini belirterek “ Amacımız Yozgat’ı daha yaşanılır ve daha güzel bir kent haline getirmektir “ dedi.Köse,kent içerisinde sürdürülen hizmetlerin eşitlik esasına göre gerçekleştirildiğini ifade etti.
Belediye Başkanı Celal Köse, yaptığı açıklamada; belediye olarak önemli projeleri bir bir hayata geçirdiklerini vurgulayarak, devam eden ve yeni projelerle şehrin çehresinin değişeceğini kaydederek şunları söyledi :
“Şehrimizi kaliteli yollarla buluşturmak için, Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz 7/24 esasına göre çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Fatih Mahallemize kazandıracağımız Rıza Kayaalp Spor Salonu ve Çamlık Milli Parkı arasındaki “Turizm Bulvarı” çalışmalarımız, bölgede bulunan yapıların geriye çekilmesiyle, başladı.
Bunun yanı sıra Bahçeşehir Mahallesi 1.Selimiye Sokağımızda da asfalt öncesi mekanik serimini tamamladık. Mahalle sakinlerimizin yol sorununu ortadan kaldıracak, mahallemize yakışan bir yol kazandıracağız. Ayrıca Sarıhacılı ve Divanlı Mahalle sakinlerimizin de çamurlu yol çilesini sona erdiriyor, şehrimizin bütün mahallelerine eşit hizmet götürmek için planlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz”

10/06/2021 01:30
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ