AKDAĞMADENİNDE MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

AKDAĞMADENİNDE MUHTARLARLA İSTİŞARE TOPLANTISI

Akdağmadeni Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih YALÇIN Ak Konakta düzenlenen toplantıda  merkez mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlçede devam  eden ve planlanan projelerin konuşulduğu toplantıda mahalle muhtarlarının istek  ve önerileri de gündeme gelerek önümüzde ki süreçte her bir mahallede yapılacak çalışmalar detaylı bir şekilde değerlendirildi.  Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih YALÇIN yapmış olduğu açıklamasında şu ifadelere yer verdi. ‘’ Vatandaşlarımızla aramızda ki en önemli köprülerden olan mahalle muhtarlarımızın istek , talep ve önerilerini değerlendirmek için bir araya geldik .

Halkıyla bütünleşmiş, katılımcılığı, şeffaflığı ve istişareyi prensip olarak kabul etmiş belediyecilik anlayışı doğrultusunda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada mahalle muhtarlarımızla ortak adım atacağız. Muhtarlarımızın özellikle belirtmiş olduğu eksiklikler ve talepleri gidermek için hızlı ve etkili bir şekilde çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bizler gibi gecesini gündüzüne katarak mahallelerinde gerçekleştirdiği çalışmalarda büyük gayret sarf eden sorunların çözümünde ortak hareket ettiğimiz  muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.’’ dedi .

Görüşme sonrasında muhtarlar tarafından Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih YALÇIN’ a hediye taktim edilerek toplantı sona erdi.

08/02/2021 19:14
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ