YOZGAT EMNİYETİNDE 2023 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

YOZGAT EMNİYETİNDE 2023 YILI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü’nde yapılan toplantıda 2023 yılında gerçekleştirilen çalışmalar değerlendirildi. Toplantıya Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, Şube Müdürleri ve Birim Amirleri katıldı.

Suçla mücadele, trafik güvenliği, özel harekat birimlerinin performansı, güvenlik kameraları ve teknolojik yenilikler konuları toplantının ana başlıklarını oluşturdu. Ayrıca İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer, bağlı ekiplerin yıl içerisinde gerçekleştirdiği operasyonlar hakkında bilgi verdi, yeni döneme ilişkin hedef ve projelerini paylaştı.

Toplantı sonrası bir açıklama yapan Vali Mehmet Ali Özkan; “Emniyet Teşkilatımızın özverili çalışmaları, şehrimizin güvenliği adına büyük bir önem arz etmektedir. Bu toplantıda, geride bıraktığımız yıl içinde yapılan çalışmaları değerlendirerek, önümüzdeki döneme yönelik stratejiler belirledik. Halkımızın güvenliği ve memleketimizin huzuru için gece gündüz demeden çalışan emniyet teşkilatımıza teşekkür ederim” dedi.

Yozgat İl Emniyet Müdürü Recep Tecimer ise, “Sayın valimizin öncülüğünde, koordinasyon içinde yürüttüğümüz çalışmalarla şehrimizin güvenliğini sağlamaya devam ediyoruz. Hedefimiz, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşamalarını temin etmek” ifadelerini kullandı.

07/12/2023 20:08
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ