EŞİNİ ÖLDÜREN GENÇ, YAKALANACAĞINI ANLAYINCA CANINA KIYDI

EŞİNİ ÖLDÜREN GENÇ, YAKALANACAĞINI ANLAYINCA CANINA KIYDI

Kırşehir'de M.T. (30) boşanma aşamasında olduğu eşi Hatice T.'nin (20) evine gitti. İddiaya göre, Yozgatlı genç M.T. barışma talebini reddeden eşi Hatice.T.'yi yanında getirdiği tabanca ile ateş ederek öldürdü.Daha sonra kendi canına da kıyan gencin Yozgatta defnedileceği öğrenildi.

SALDIRGAN KOCA DA HAYATINI KAYBETTİ

Olayın ardından kaçan M.T. ise Ankara-Kayseri karayolu üzerindeki bir dinlenme tesisinde polis tarafından sıkıştırılınca paniğe kapılarak eşini öldürdüğü silahla kendini başından vurdu. Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınan M.T. de burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

4  AY ÖNCE EVLENMİŞTİ

Hayatını kaybeden Hatice T., yapılan otopsinin ardından Çiçekdağı ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine katılan Çiçekdağı Belediye Başkanı Hasan Hakanoğlu; "20 yaşındaki bir gencimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Hatice'nin bundan yaklaşık 4 ay önce düğünü olmuştu, annesi ile beraber kalıyordu, babasını kaybedeli 1 yıl olmuştu. Bu olayın yaşanması bizi üzdü. Rabbim mekanını cennet eylesin" dedi. Öte yandan eşini öldürdükten sonra intihar eden M.T.'nin ise Yozgat'ta defnedileceği öğrenildi.

21/09/2022 23:03
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ