SEÇMENLERİNDEN YOZGAT BELEDİYE BAŞKANINA
SEÇMENLERİNDEN YOZGAT BELEDİYE BAŞKANINA // GELEN MESAJLAR
suphi
01.04.2020 21:41:09

sayın başkanım kampanyaya 3 maaşla katılıp destek verdiğiniz için sizi kutlarım.başkan dediğin böyle fedekar olur.Allah razı olsun..işin rast gelsin..

Rıza Emekçi
01.04.2020 12:05:30

Sayın başkanım, yıllarca Yimpaşta çalışan işçileri mağdur edenleri, maaşını, tazminatını hiç eden batakçı tayfayı almış kurumun şirketine hesap kitap işine oturtmuşsunuz. Burada da aynı zihniyetle işçilerin maaşını, izinlerini eksik yazıyor ve eksik paralar ödeniyor muş.koca holdingleri batırdılar şimdi sıra devletin kurumlarına mı geldi.İşçi ekmeğinden ,sendikacılar da koltuklarından korktuğundan sineye çekiyorlarmış. Size önerim sizi başkan yapan işçilerinizi bu şekilde ezdirmeyin,haklarını koruyun ve kollayın.

Selahattin
31.03.2020 10:59:22

Başkanım meydanda yaptığınız araç denezfekteniz tam bir fiyasko. Çok ilkel ve içinde hiç dezenfektan yok. Sadece bu hizmet var mı var olmuş. İlçe belediyelerin sizden daha ufak yerlerin bile makineleri var araçla içine giriyorsunuz camları açıp tamamen dezenfektan oluyorsunuz. siz niye bu kadar amatörsünüz başkanım bir sene geçti işinin ehli çalışkan ekip kuramadınız bir türlü

İsmail Dağdelen
31.03.2020 10:47:38

Sayın başkanım, belediyenin hizmetleriyle ilgili olumlu yorum yapmak istiyorum yemlnle ama olmuyor. Yaşlı ve engellilere yardım için Koordinasyon Merkezi kurmuşsunuz! Paylaşım yapmışsınız face de yardım götürüyoruz diye hani bize gelmedi kaç gündür bekliyoruz diyen insanların yorumlarını işliyorsunuz götürmediğiniz gibi. Özel kaleminiz tutuyor poşeti dayıya akrabaya götürüyor, birde poz veriyor paylaşıyor yardım yaptık diye.. İnsanları sizlerden akıllı herşeyi görüyor, neden aptal yerine koyuyorsunuz halkı. Bir işinizde düzgün ve samimi olsun ne olur alkışlayalım bizim memleketin belediyesi bu diye övünelim.

Erol
28.03.2020 11:40:28

Başkanım, Belediyeye ait aracın camlarına film çektirmiş geziyor sizin amir yaptığınız adamlardan birisi. Kendi arabası gibi İstanbul Antalya dolaşıyormuş bir senedir ailecek. Ayrıca pazar mesaisi, yok gece geldim mesaisi yazıyor aylık 6-7 bin de fazladan ücret alıyormuş..Bizden uyarması başkanım bu tür adamlar sizi bitirir.

fevzi
26.03.2020 15:56:24

Sayın başkanım. Bir yol yıkadınız poşet götürdünüz twitter da tt satın alıp gündem yaptınız. Umarım ilerde çalışırsanız kafamıza vurmaz gözümüze sokmazsınız

Tuncay TOKATLIOĞLU
26.03.2020 09:04:13

Sayın Başkanım CAMİ ve SİTEMİZ DEDENFEKDE EDİLDİ CADDEMİZ YIKANDI ALLAH RAZI OLSUN VATANIMIZI MİLLETİMİZİ ve YOZGATIMIZI BU VÜRÜSDEN KORUSUN ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

Sümeyye
25.03.2020 21:57:29

yaşlı ve engelli vatandaşlar için başlattığınız alışveriş hizmet ile kısa zamanda diğer belediyelere örnek oldunuz..Halka hizmet diye buna derler.Sizi tebrik ediyoruz sayın başkan..sahipsiz insanlara böyle günlerde sahip çıkmak lazımdı.Sağolun başkan,bu insanların duası sana yeter.

Cafer İbiş
24.03.2020 08:16:30

Başkanım son çıkan genelgede;kamu kurumunda uzaktan çalışma ve dönüşümlü çalışma yaptırın diyor. Belediyede bu genelge zaten 1 yıldır uygulanıyor. Siz geldiniz geleli millet zaten arazi. Müdürler kafasına göre giriş çıkış yapıyor, bina içi personelinin yarısı yok, iş olmadığından sahada çalışan adam zaten hiç yok. Üç beş gariban işçiden ve vicdanlı üç beş kişiden başka mesaisine dikkat eden, gelen giden yok. Siz odanızda misafirlerinizi ağarlamaya, şehirlerarası gezintilerinize devam edin. Sahada üç beş işçi çalışır adamlarınız da foto çeker,sonrada hep birlikte şova devam edersiniz sosyal medyada..

Sümeyye Nur
22.03.2020 08:36:58

Koca belediyede sadece beş kişi eline fırça almış ilaçlayıp köpüklüyor lise caddesini.Çalışan beş gariban işçinin yanlarında gezen yaklaşık elli kişilik yandaş ekipte fotoğraf çekiyor, selfi yapıyor. Dronlar, kameralar, twitler havada uçuşuyor. Dertleri hizmet değil şov bunların. Yazık memlekete. Milletimiz nelerle uğraşıyor siz ne yapıyorsunuz

Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ