VETERİNER FAKÜLTESİNİN YENİ DEKANI GÖREVİNİ DEVRALDI

VETERİNER FAKÜLTESİNİN YENİ DEKANI GÖREVİNİ DEVRALDI

Bozok Üniversite Veteriner Fakültesi’ne Dekan olarak atanan Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Veteriner Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Zafer Gönülalan, düzenlenen devir teslim töreni ile görevi eski dekan Prof. Dr. Sait Yılmaz’dan teslim aldı.
Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Veteriner Fakültesi akademik ve idari kadrosunun katılımı ile Bozok Sosyal Tesisleri ve Restaurant’ta gerçekleşen devir teslim töreninde Veteriner Fakültesi Dekan Vekili Pof. Dr. Sait Yılmaz görevini Prof. Dr. Zafer Gönülalan’a devretti.
Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Veteriner Fakültesi dekanlığı görevini bir süre ifa eden Prof. Dr. Sait Yılmaz’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni dekan Prof. Dr. Zafer Gönülalan’a başarı dileklerinde bulundu. Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ konuşmasının devamında: “Veteriner Fakültemiz, Üniversitemizdeki diğer fakülteler gibi önem verdiğimiz fakültelerimizin arasında yer almaktadır. Veteriner Fakültemiz her geçen gün başarılı bir şekilde gelişimini sürdürmektedir. Prof. Dr. Sait Yılmaz hocamız görevi süresince Veteriner Fakültemize önemli katkılar sundu. Görevini bugün itibari ile Prof. Dr. Zafer Gönülalan’a devretti. Prof. Dr. Zafer Gönülalan hocamız da bilgi, birikim ve tecrübeleri ile fakültemize değer katarak daha ileri noktalara taşıyacağına inanıyorum.” dedi.

16/03/2020 20:02
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ