YOZGAT ESOB BAŞKANI ALTIN TŞOF YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

YOZGAT ESOB BAŞKANI ALTIN TŞOF YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) 32. Olağan Kongresinde Yozgat Esnaf Odaları Birliği Başkanı ve Akdağmadeni Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Latif Altın, TŞOF Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.
Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) 32. Olağan Kongresi Ankara Ticaret Odası (ATO) Congresium’da gerçekleştirildi. Seçimlere tek aday olarak katılan mevcut başkan Fevzi Apaydın yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.
682 Oda ve 5 Bin’in üzerinde delegeye sahip TŞOF’da 13 yönetim kurulu üyesi bulunuyor. Yapılan kongrede Yozgat’ı en iyi şekilde temsil eden Yozgat Esnaf Odaları Birliği Başkanı ve Akdağmadeni Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Latif Altın seçilerek 13 üyeden birisi oldu. Başkan Altın, üyeliğe seçilmesiyle Yozgat’ta ve ilçelerinde bugüne kadar TŞOF’a seçilen ilk yönetim kurulu üyesi oldu.
Başkan Altın, kendisini yönetime layık gören TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın¸ Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner’e ve üyelerine teşekkür ederek, “Dün olduğu gibi bundan sonra da şoför esnafının ve tüm esnaf ve sanatkarın her zaman yanında olacağını ifade etti. Başkan Altın, kongrede güven tazeleyen Başkan Fevzi Apaydın ve kendisinin de yer aldığı yönetim kuruluna başarı dileklerinde bulundu.  Yeniufuk.com.tr  

09/06/2022 01:06
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ