GELECEK PARTİSİ İÇ ANADOLU BÖLGESİ İL BAŞKANLARI ANKARADA BULUŞTU

GELECEK PARTİSİ İÇ ANADOLU BÖLGESİ İL BAŞKANLARI ANKARADA BULUŞTU

Gelecek Partisi Kasım ayı İl başkanları toplantısı  Ankarada gerçekleştirildi.. İç Anadolu bölgesi il başkanları toplantısına Yozgat İl Başkanı Ömer Aydoğmuş da katıldı.

Aydoğmuş  konuya ilişkin yaptığı açıklamada yaklaşan 2023 seçimleri için İl başkanlarının bölgeleri ile  çalışmaları, toplumun siyasi hassasiyetini ve  illerin sorunlarını Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’na ilettiklerini belirtti.

Toplantıda , hiç bir ayrım yapmadan herkes için adalet, herkes demokrasi, herkes için refah , herkes için eşitlik , herkes için siyasi ahlak vurgusu yapıldığını söyleyen Aydoğmuş, “Gelecek Partisi İç Anadolu il başkanları olarak genel başkanımızın başkanlığında parti yönetim kurulunun alacağı her türlü kararın yanında olduğumuzu belirttik.”dedi.

Genel Başkanları Ahmet Davutoğlu’nun il başkanlarına yönelik açıklamasını da paylaşan Başkan Aydoğmuş, şunları söyledi :

“Sayın Genel Başkanımız biz il başkanlarına; seçim yaklaşıyor ve kaybedecek zamanımız yok. Hemen seçim olacak gibi çalışacağız. Hiçbir vatandaşımızın kalbini kırmayacağız. Girmedik ev, çalmadık kapı, sıkılmadık el,ayak değmeyen yer bırakmayacağız. En ücra yerdeki vatandaşımıza gidip dokunacağız, gönüllere gireceğiz, milletimizin dilinden kaygılarını dinleyeceğiz, anlayacağız. Partimizin uygulayacağı çözüm yollarını anlatacağız.”

24/11/2022 03:59
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ