İNSANİ YARDIM VAKFI YOZGAT’TA ‘GARDAŞLIK’ ETKİNLİĞİ DÜZENLİYOR

İNSANİ YARDIM VAKFI YOZGAT’TA ‘GARDAŞLIK’ ETKİNLİĞİ DÜZENLİYOR

İnsani Yardım Vakfı (İHH), kardeş ülke Azerbaycan’ın haklı davasında yanlarında olduklarını göstermek amacıyla “Gardaşlık Zamanı” sloganıyla destek konvoyu düzenleyecek.
24 Ekim Cumartesi günü Saat 15:00′ da düzenlenecek olan konvoy Kentpark’tan başlayarak Cumhuriyet Meydanında son bulacak.

Can Azerbeycan’ın haklı davasında yanında olduklarını belirten İHH Yozgat İl Başkanı Ahmet Gökhan,” Bu saldırılar karşısında Azerbaycan Devleti ve milletinin haklı davasında yanlarında olduğumuzu, Azerbaycan’ın uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarının her platformda destekçisi ve savunucusu olacağımızı buradan bildirmek istiyoruz.
Tüm dünya ülkelerini, vicdan sahibi tüm insanları ve ülkemizdeki herkesi işgale ve zulme karşı verdikleri mücadelede kardeş Azerbaycan’ın yanında yer almaya çağırıyoruz.”
Tüm halkı destek konvoyuna çağıran Gökhan,” Kardeş ülke Azerbaycan’ın haklı davasında yanlarında olduklarını göstermek amacıyla “Gardaşlık Zamanı” sloganıyla destek konvoyu düzenleyeceğiz. Düzenlemiş olduğumuz bu konvoya tüm halkımız davet ediyoruz. Cumartesi günü saat 15:00′ da başlayacak olan konvoyumuz Cumhuriyet Meydanında son bulacaktır. Daha sonra Cumhuriyet Meydanın da basın açıklamamız olacaktır. Kardeşlik ruhuyla gerçekleşecek konvoya araçlarınızla katılarak sizlerde destek olabilirsiniz” ifadelerini kullandı.

23/10/2020 20:09
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ