BÖLGENİN EN BÜYÜK PROJESİ OTONOMİ SORGUN FUARINDA TANITILIYOR

BÖLGENİN EN BÜYÜK PROJESİ OTONOMİ SORGUN FUARINDA TANITILIYOR

Tunçerler Grup tarafından hayata geçirilen OTONOMİ Yozgat Projesi, Sorgun’da gerçekleştirilen “Yapı, İnşaat ve Gayrimenkul Fuarı”nda yerini aldı. 95 bin Metrekarelik bir alana kurulacak  projenin fuarda sergilenen maketine ziyaretçiler büyük ilgi gösterdi.

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci ve Başkan yardımcıları, Ak Parti Sorgun Merkez İlçe Başkanı Mesut Kılıç ve yönetimi, MHP Sorgun Merkez İlçe Başkanı Zafer Yusuf Kutlusoy ve yönetimi de OTONOMİ standını ziyaret ederek proje hakkında bilgi aldı. Başkan Erkut Ekinci, böyle bir projenin bölgenin ticari hacmine ve istihdamına yapacağı katkının önemini belirterek projenin destekçisi ve takipçisi olacaklarını vurguladı.

Edinilen bilgilere göre,Satışa çıktığı günden özel sektör camiasında ilgiyle izlenen  proje gelecek odaklı düşünenler için prestijli bir yatırım olacağı ifade ediliyor..Bölgede  Ticareti ve turizmi canlandıracak olan OTONOMİ Yozgat Projesi: otomobil showroomları, oto servis alanları, noter, banka şubeleri, otel ve AVM ile ekonomi ve istihdama da büyük katkı sağlayacak. İstihdam olanağının yanı sıra 52 İli birbirine bağlayan bir güzergahta olması, yüksek hızlı tren hattı, 2. Organize Sanayi Bölgesi ve Yozgat Havalimanına yakınlığıyla da bölgenin ilk ve en özel yapılanması olarak dikkat çekiyor. Haftanın her günü hizmet verecek olan OTONOMİ Yozgat, oluşturacağı sinerji, ekonomiye katacağı katma değer, iş gücü ve sağlayacağı prestij ile yeni bir ticari yaşam merkezi olacak.

PROJE SAHİPLERİ TEŞEKKÜR EDİYOR

Proje sahipleri; başta Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ olmak üzere, Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer’e, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Etem Sedef’e, CHP Yozgat Milletvekili Ali Keven ve tüm siyasilere projeye başından beri verdikleri büyük desteklerden dolayı teşekkür etti. 

05/08/2022 04:10
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ