ÇALINAN OTOMOBİLİ 3 YIL SONRA KOCAELİDE BULUNDU

ÇALINAN OTOMOBİLİ 3 YIL SONRA KOCAELİDE BULUNDU

Yozgata bağlı Akdağmadeni İlçesinin  Gökdere Köyü’nde ikamet eden emekli öğretmen Hasan Erdoğan bundan üç yıl önce  misafirlik için gitmiş olduğu Ankara’daki bir yakınının evinin önünden Broadway marka aracını çaldırdı. Misafirliğe gittiği evin önünde aracının çalındığını belirten Hasan Erdoğan  durumu hemen  emniyet yetkililerine bildirdi.

ÜMİDİ KESMİŞTİM

Kendisine ait 66 HD 262 plakalı aracını 3 yıl önce çalınan  Hasan Erdoğan, ‘Ben araçtan ümidimi kesmiştim. Artık bulunmaz diye düşünüyordum. Ancak bir gün bana Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’den bir telefon geldi. Bana, ‘Çalınan aracınız bulundu. Gelin aracınızı teslim alın’ denildi. Şaşırdım. İlk önce inanamadım. Belirtilen zamanda Kocaeli Emniyet Müdürlüğü’ne geldim. Yapılan resmi işlemlerden sonra aracımı teslim aldım.” dedi

TEŞEKKÜR EDERİM

Hasan Erdoğan,  emniyet güçlerine teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi :

“Emniyet güçlerinde ki memurlar; aracımı bana teslim ettiler. Anlattıklarına göre, çok titiz bir çalışma sonucu aracım bulunmuş. Gördüm ki; devletimiz her daim çalışıyor. Çalışmalarını anlattıkları zaman inanın çok mutlu oldum. Bu aracımın bulunmasını sağlayan Emniyet güçlerimize ve özellikle Kocaeli Asayiş Şube Müdürlüğü’nde ki memurlara teşekkür ederim.”

20/11/2021 01:59
Yozgat'ta Günün Haberleri
YOZGAT'TA 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU
hava durumu
YOZGAT İÇİN GÜNÜN NAMAZ VAKİTLERİ