BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.04.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
179
Dün
:
4633
Toplam
:
13790643
YOZGAT TİCARET ODASI SEÇİMLERİ MUHTEMELEN MARTTA


Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası'nda seçimler için geri sayıma başlandı. TSO yönetimi bu hafta içerisinde seçim tarihini netleştirecek. 8 meslek grubunda seçme ve seçilme hakkına haiz listeleri, odanın hizmet binasındaki ilan panosunda askıya çıkarılacak.

Mart ayının ilk haftasında yapılması planlanan seçimler için adaylar da netleşiyor. Bugüne kadar 5 isim öne çıkarken, bu sayısının seçimlere kadar artacağı vurgulandı.

MEVCUT YÖNETİMDEN 'DEVAM' KARARI
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası mevcut yönetiminin seçimlere girme kararı aldığı öğrenildi. Yönetim içerisinde değişiklik olacağı belirtilirken, TSO'da ki bazı isimlerin görev almama eğiliminde olduğu öğrenildi.
TSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili Adem Cengiz ve Selim Bacanak'ın yeni dönemde bulunmayacağı kaydedildi.

DOĞAN HAFTA İÇERİSİNDE KARAR VERECEK
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için ismi geçen Erol Doğan'ın hafta içerisinde kararını netleştireceği öğrenildi. 2009 seçimlerinde de ismi öne çıkan Doğan'ın yakın çevresi ile görüşmelerinin ardından aday olup olmayacağını açıklayacak.

COŞKUN YENİDEN ADAY
TSO seçimleri öncesinde Osman Coşkun, sık sık karar değiştirmesi dikkat çekiyor.
Geçtiğimiz yılın sonlarında adaylıktan vazgeçen Coşkun'un tekrar aday olacağı ifade edildi. Coşkun, ekibinde görev almasını istediği isimlerle görüştüğü ve seçim tarihinin açıklanmasını beklediği belirtildi.

KAMANLI İSMİ ÖNE ÇIKTI
Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri öncesinde en dikkat çekicisi isim Hüseyin Kamanlı oldu. Cemaatin adayı olarak kamuoyunda lanse edilen Kamanlı'nın yapılan istişarelerin ardından öne çıktığı vurgulandı. Mustafa Gürses ve Rahmi Nazlıoğlu isimleri arasına giren Kamanlı'nın cemaatten tam destek gördüğü ileri sürüldü.

SÜRPRİZ İSİM DUMAN
TSO seçimlerine sayılı günler kala sürpriz isim olarak Beyazıt Duman ismi öne çıktı. Yozgat'ta elektrik mühendisi olarak görev yapan Duman'ın çalışmalarına hız verdiği kaydedildi.

yozgathaber.com.tr

14.01.2013


Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

 
Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45