BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.06.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
187
Dün
:
4633
Toplam
:
14030813
AK PARTİ YOZGAT İL TEŞKİLATIN’DAN HAFTALIK DURUM DEĞERLENDİRME TOPLANTISI


AK Parti Yozgat İl Teşkilatı haftalık durum değerlendirme toplantısını yaptı. Tarihi Hayri İnal Konağı'nda gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Belediye Başkanı Yusuf Başer, İl Başkanı Fahri Açıkgöz, Gençlik Kolları Başkanı Serkan Sönmez ve parti yönetim kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, toplantıda yaptığı konuşmada, Yozgat'a bugüne dek yapılan ve 2012'de yapılması planlanan hizmetleri anlattı. Yozgatlılar'ın sevgisine layık olmaya çalışacaklarını vurgulayan Başer, "Onlardan aldığımız yetkiyi onların kalkınması ve güçlenmesi için kullanacağız. AK Parti, vatandaşın diliyle konuşuyor, derdini kendi derdi biliyor" dedi.

Belediye Başkanı Yusuf Başer ise, Yozgat'a TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ ve milletvekillerinin desteğiyle Et Balık Kurumu'nun Yozgat'a kazandırıldığını belirttikten sonra “Yozgat Belediyesi olarak da kapalı otoparka başlayacağız. Ayrıca kangren haline gelmiş eski sanayi sitesinin siyasilerimizin desteği ile projesini başlattık. 2012'de Yozgat mega projelerle gelişecek" diye konuştu.

İl Başkanı Fahri Açıkgöz ise, haftalık olarak rutin il teşkilatı toplantılarında durum değerlendirmesi yaptıklarını ifade ederek "Yozgat için yapılması gereken hizmetleri değerlendireceğiz. Yozgat'ın il ve ilçe kongrelerini bitirmiş durumdayız. Tüm ilçelerdeki kongrelerimiz demokrasi şöleni havası içinde geçti. Sorunsuz bir şekilde geçti. İl, ilçe yönetim kurulu ve belediye başkanları ile uyum içerisindeyiz. Biz biliyoruz ki birlik beraberlik güç doğar. Güçte neticesinde hizmeti getirir. Dolayısıyla bu birlik beraberlik Yozgat'ta hizmet olarak yansıyacaktır" dedi.

24.12.2011

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45