BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.06.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
184
Dün
:
4633
Toplam
:
14030813
AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARINDAN AKGÜL YERKÖY'DE SOYSAL, AKDAĞMADENİNDE KONUŞTU


AK Parti Yozgat milletvekili 2. sıra adayı Dr. Ertuğrul Soysal Akdağmadeni'nde, 4. sıra adayı Abdulkadir Akgül de Yerköy'de Seçim çalışmalarını sürdürdü. Soysal ve Akgül, ziyaretlerinde yaptıkları konuşmalarda ülkedeki istikrarın sürmesi ve yeni bir anayasa yapılabilmesi için vatandaşlardan AK Parti'ye destek vermelerini istedi.

Akdağmadeni'nde esnafları ziyaret eden AK Parti adayı Soysal, partisinin çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendirdi. AK Parti iktidarı ile Türkiye'nin gelişim ve değişim süreci yaşadığını ifade eden Soysal, "Ülkemiz ekonomik ve sosyal anlamda gelişim ve değişim süreci yakaladı. Esnafımız, memurumuz, emeklimiz, işçimiz ve çiftçimiz çok değil, bundan 10 yıl önce yarınına endişeli bakarken, sıkıntı çekerken bu durumdan AK Parti iktidarıyla kurtuldu. Bugün ülkenin neresine giderseniz gidin Türkiye Cumhuriyeti tarihinde devrim niteliğinde yatırımlar AK Parti ile gelmiştir. Bu yapılan hizmetleri herkes görüyor. Bunların devamı için sizlerin 12 Haziran seçimlerinde Oyunuzu istiyoruz. " dedi.

Soysal, esnaf ziyaretlerinin ardından Akdağmadeni Devlet Hastanesi'nde yatan hastaları ziyaret ederek, geçmiş oldun dileklerinde bulundu.

AKGÜL: SİVİL BİR ANAYASA VE DEMOKRASİ İÇİN AK PARTİ

AK Parti Yozgat milletvekili 4. sıra adayı Abdulkadir Akgül, Türkiye'de istikrarın devamı için ve demokrasinin daha da güçlenmesi için sivil bir anayasaya ihtiyaç duyulduğunu söyledi.

AK Parti Yerköy İlçe Başkanlığı tarafından Belediye Düğün Salonu'nda düzenlenen 'Sivil Anayasa' konulu konferansa konuşmacı olarak katılan Akgül, Türkiye'nin anayasasının vatandaşını yeterince temsil etmediğini öne sürdü. Agül, "Bizim anayasamız toplumumuzun her kesimine hitap etmiyor. Bu yüzden bunun değişmesi lazım. 12 Haziran seçimlerinde halk olarak partilere değil sivil anayasa için sandığa gidilmelidir. Türkiye'de istikrarın devam etmesi ve büyümesi için AK Parti'ye olan desteğinizi istiyoruz. Yozgat'ımıza ve ülkemize bir bakın, son 10 yılda ne gibi değişmeler olmuş önceki hükümetlerle kıyaslayın. Ülkemizin dışarıda kaybolan itibarı Başbakanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan'la yeniden kazanılmış. Ülkemiz üzerinde oynanan Oyunların hepsi AK Parti ile bozulmuştur. Bugün dünya ülkeleri arasında söz sahibi ülke konumuna gelinmiştir. Düne kadar Türkiye'yi bilmeyenler, tanımak istemeyenler, bugün Türkiyesiz karar vermekten çekinir duruma geldi. Bunlar ülkemiz adına son derece güzel gelişmelerdir. İnşallah seçimlerden sonra anayasamızın değişmesi ile ülkemiz daha hızlı bir gelişim süreci yaşayacaktır. " şeklinde konuştu.

Yerköy Belediye Başkanı Mehmet Ağaoğlu da belediye olarak ilçeye yapılan hizmetler hakkında konuşma yaptı. / CHA

27.05.2011

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45