BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 25.06.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
198
Dün
:
4633
Toplam
:
14030805
BAHRİ AKDAĞ CAMİİ'NİN HEM ÇEVRESİ DÜZENLENDİ, HEM DE ÖZÜRLÜLERE YOL AÇILDI


Yozgat'ta Erdoğan Akdağ Mahallesi'nde 1995 yılında yapılan Yusuf Bahri Akdağ Cami'ne çevre düzenlemesi ile birlikte özürlüler için de yol yapıldı.
Erdoğan Akdağ Mahallesi Muhtarı Mustafa Gümüş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, hayırsever işadamı Erdoğan Akdağ tarafından 1995 yılında yapılan Yusuf Bahri Akdağ caminde özürlülerin girip, çıkabileceği bir yerin bulunmadığını söyledi.
Gümüş, ''Geçtiğimiz günlerde işadamı Erdoğan Akdağ kendi yaptırdığı camiye geldiğinde Rehabilitasyon Merkezinden gelen özürlülerin camiye girip çıkarken zorlandığını görünce hemen özürlü yolu yapma kararı aldı'' dedi.
Erdoğan Akdağ'ın desteği ile kısa sürede camiye özürlü yoluyla birlikte çevre düzenlemesi yaptıklarını dile getiren Muhtar Gümüş, ''Özürlülerin barındığı Sosyal Hizmetler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi camimize 150 metre uzaklıkta, oradan cuma namazlarına, teravih namazlarına bir çok özürlü geliyordu, ancak camiye girmekte zorlanıyordu. Artık özürlülerimiz camimize rahat bir şekilde girip ibadetlerini yapabilirler. Özürlüler için yaptığı bu yol için hayır sever İşadamı Erdoğan Akdağ'a çok teşekkür ediyorum'' diye konuştu.

(21.08.2010)

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45