BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYIN

                
 22.10.2018 YOZGAT'IN ve YOZGATLININ GAZETESİ SIK KULLANILANLARA EKLE  
 
 
Arama
 
Google
 
Şu anda
:
190
Dün
:
4633
Toplam
:
14645810
SİTEMİZDE DÜN ZİYARET PATLAMASI YAŞANDI


Yozgat’ın en yüksek trajlı elektronik gazetesi olan sitemiz dün yoğun bir ziyaretci akınına uğradı ve kelimenin tam anlamıyla son 24 saat içerisinde traj patlaması yaşandı.Hergün ortalama 4 ila 8 bin kişinin ziyaret ettiği www.yozgat gazetesi.com’u dün toplam 12037 kişi tıkladı.Ziyaretci yoğunluğu nedeniyle okurlarımız zaman zaman sitemizin sayfalarına ulaşmakta zorlandı.
Gazetemiz genel yönetmeni Osman Hakan Kiracı, dünkü ziyaretci patlamasını internet sitemizin yeni bir “ traj rekoru” olarak değerlendirdi.Kiracı,bu konuda özetle şunları söyledi:
“ Hergün güncellediğimiz Yozgatla ilgili en önemli haberleri,birbirinden önemli anketleri,dikkat çekici yorumları sunduğumuz internet gazetemizde dün ilk kez ulaştığımız rakam oldukca sevindiricidir. Yozgat bir yana Anadolunun çoğu kentlerinde yayınlanan elektronik gazeteler bile 12000 trajına henüz ulaşabilmiş değiller.Yozgatta önceki gün işlenen bıçaklı cinayetle ilgili zincirleme verdiğimiz haberlerin de trajımızı artırdığını biliyoruz.Ancak, hemşehrilerimiz Yozgatta elektronik bir gazeteyi okumak istiyorsa YOZGAT Gazetesini tercih ediyorlar.Neden mi ? en doğru,en güvenilir haberleri ve yine Yozgatta en realist yorumları gazetemizden takip etmek gereğini duyuyorlar.Hemşehrilerimiz işte bu nedenle de bize Yozgatta en güvenilir ve en itibar edilir gazete olabilme mutluluğunu yaşatıyorlar.
www.yozgatgazetesi.com mevcut yayın stratejisi,bilinçli ve düzeyli gazetecilik tarzı ile önümüzdeki dönemlerde de daha yüksek trajlara ulaşacaktır.
Bizi tercihleri ve bize teveccühleri nedeniyle tüm okurlarımıza şükranlarımı sunuyorum.”

(14.10.2008)

Sosyal  Medyada  Paylaş

      ...

Yozgat Gökhan BALCI
YOZGAT GAZETESİ WEB SİTESİ Yayın başlangıcı Mart 2006
YOZGAT Gazeteclik, Matbaacılık ve Reklamcılık Ltd.Şti. Kurucusu : Osman Hakan KİRACI
© Copright (Tüm Hakları Saklıdır. ) izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden alıntı yapılmaz
Tel : 0 (354) 212 46 46 Sitemiz Basın Meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.
FAX: 0 (354) 217 45 45